Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció, félek mégis...

Menstruáció, félek mégis terhes leszek?

Figyelt kérdés
Ovu környékén volt petting a barátommal. A hüvelynyilásomnál volf a nemiszerve kb 3 percet. Utána ujjazni szeretett volna csak 1x félig dugta be az ujját mert eszembe jutott hogy vihet be így előváladékot. Sokan azt mondták igy nem lehetek terhes, ám ma 3.napja tart a menzeszem, 2 nappal korábban is jött meg, de eddig csak maszatolás volt és a wc papíron vér ott bőséggel illetve már kevés a betéten is, de nem az a mennyiség ami szokott lenni, a vizeletben vannak nyálkadarabok (bocsánat hogy ilyen részletesen de így hátha jobban tudtok segiteni) a hasam görcsöl. 5napja hasmenésem van ami most is tart 1x hánytam is. Lehet hogy a menzeszem azért ilyen kevés most mert eleve van fertőzésem vagy mégis babára utal? Van itthon 2 dbos x epil tesztem azt majd meg akarom csinálni ha elmúlik.

2018. aug. 31. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy terhes.
2018. aug. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod, ment a zöld kèz
2018. aug. 31. 08:47
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ne aggódj, a terhességhez kell a behatolás! Így nem lehet baba :) Idegességtől/valami vírust lehet benyeltél és azért nem vagy toppon. Jobbulást és ne aggódj!
2018. aug. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem unod még??kb 1 hete,ha nem több,naponta teszel fel erről kérdést.mért nem tudod felfogni hogy így nem leszel terhes?????
2018. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: köszönöm szépen :-) ment a zöld kéz neked is.


Harmadik: ezen kívül egy kérdést tettem fel a témában..... de persze honnan is tudhatnád?! Talán nem kellene azért rám rivalni mert más is tesz fel ilyen kérdést és a kis agyacskáddal azt hiszed hogy ha ilyen kérdés van feltéve azt én tettem fel...... hát nem.

2018. aug. 31. 09:52
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Kedves hármas válaszoló! Nem értem minek kell kötekedni, azért van ez az oldal hogy feltegye a kérdéseit. Ha valami nem tetszik, akkor szerintem nem rád kíváncsi a kérdező! Szomorú hogy segítség helyett a piszkálódás megy egyből.... Tulajdonképpen te is valami miatt vagy ebben a témában, neked sem esne jól ha egyből negatív válasz érkezne!

Én elgondolkodnék az életemről hogy miért kötekszek másokkal. Nálad lehet a probléma.

A második válaszoló voltam! :)

2018. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves második válaszoló.

Igen ez a másik. De mindegy, nem a kötekedés érdekel hanem a normális válasz.

De azért bizok benne hogy majd egyszer valami kapcsán nagyon szeretne megnyugtató ám őszinte választ kapni és csak negatív kötekedést kap majd, akkor hátha eszébe jut hogy ő is pont ilyen volt.

Igen szerintem is, ha nem tud rendes választ adni akkor ne is írjon semmit, de mindegy.

Köszönöm kedves második Válaszoló!

2018. aug. 31. 10:15
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
A 3.vagyok.nincsen problémám,ami miatt ezen az oldalon vagyok.csak szeretek itt olvasgatni.a válaszomat meg nem kötekedésképp írtam,de úgy érted ahigy akarod.több kérdés alatt amit mások tettek fel,egyből jöttél kommentbe a sztoriddal...ha ennyire félsz higy baj lehet,akkor inkább ne szexelj.f.ingod nincs arról hogy lehet teherbe esni.mert nem ettől az biztos.és még mielőtt jönnél a szöveggel higy egy megkeseredett gyermekre vágyó nő vagyok,akkor tévedsz.2 gyermek anyukája vagyok.további jó aggódást a semmin.ja és még valami.kaotam már én is tuskó válaszokat nem is egy kérdésemnél.erről ennyit.
2018. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azt hiszed jó ember ismerő vagy, de megint csak tévedsz drága anyuka.... először is semmi dumával nem akartam jönni, az nem az én asztalom.... illetve ilyen témában nem válaszoltam kérdésre, amíg én nem vagyok nyugodt egy szituációval kapcsolatban addig másnak nem válaszolok abban a témában. Ha meg kaptám tuskó választ tudod milyen érzés, neked rendest kellene nem olyat akkor.

Amúgy meg:

1. most kezdek nemi életet élni, először mi legalább így próbálkoztunk nem úgy mint sok más eszetlen tizenéves nagynak hiszem magam gyerek, hogy guminélkül beleélvez a fiú.

2. Van kérdésem amit felakarok tenni... jé... képzeld ez az oldal arravaló. És azért használom az oldalt hogy kapjak választ, bocs hogy képzelődsz hogy x kérdést választ írtam már ebben a tèmában és lehordasz..... így választ keresek az ÉN kérdésemre nem azokra amiker önkényesen nekem ítélsz hogy én írtam ki.

3. Tudom hogy a sztorimmal nagyon pici az esély. Ez a kérdés inkább azért íródott ki mert a mensimet nem tudom hova tenni. Nekem nagy mennyiség szokott lenni, most 3. napja alig van. Így mégha te nem is hiszed de logikusan megfordult a fejemben hogy mi van ha mégis.... így kellett a megerősítés amit már 2 válaszolótól meg is kaptam, hogy akkor sem lesz gond, ne aggódjak.


Így igen nem vagyok tökéletes... te sem.... más sem... és igen feltettem ezt a kérdést, ami nekem a 2.kérdésem ilyen témában és NEM nem válaszoltam másnak ilyen témában. És igen az oldalon azért vagyok mert válaszokat akarok kapni és ha nem tetszik csak tovább kell menni a kérdésemen.

Inkább kérdezzek minthogy ne tegyek semmit. Tudod az ember egész életében tanul amit sokszor a kérdéseivel tesz. Vagy mások által elmesélt tapasztalatokból. Amit én ennél a kérdésnél másodlagosan elvártam.

Nem kell többet válaszolnod, mert felesleges. “Boldogíts” mást a válaszaiddal. További szép napot “2gyerekes anyuka”!

2018. aug. 31. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!