Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan pòz ami hàtràltatja...

Van olyan pòz ami hàtràltatja a teherbeesèst?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kèrdèsem baj-e vagy jut-e be elèg spermium egy àllò pòznàl ahol èn le vagyok hajolva?

Lehetsèges ìgy a teherbeesès? Ovukor voltunk együtt de rohantunk tovàbb,mèg csak gyertya àllàst sem tudtam csinàlni.külföldre utazom 2 hètre. Lehet esèly ìgy is a babàra?

Bocsi a nyers fogalmazàsèrt :)



2018. okt. 26. 04:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Igen, az általad leírt pózban is teherbe lehet esni.


"Van olyan pòz ami hàtràltatja a teherbeesèst?"

A 69-es.

2018. okt. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod,tudom az esèly megvan mivel nem vèdekeztünk ugyebàr,csak olvastam hogy vannak olyan pòzok ahol nem lehet elèg mèlyre hatolni ès ezàltal nehezìti a teherbeesèst. Ès szerintem ez pont egy olyan pòz,de remèljünk pont ez fog sikerülni mert nem adok rà sok esèlyt. 2 hèt mùlva kiderül :)
2018. okt. 26. 05:21
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Azért ennél több tényezőn múlik, hogy milyen mélyre jut a sperma. Pl. a nő hüvelyének hossza, szöge, a férfi péniszmérete, hogy ejakulációkor spriccel-e vagy csak kicsurog, stb. Az ilyen "melyik póz jó" írások inkább belemagyarázások csak, nem statisztikai felmérések. Egy egészséges férfi és nő esetén minden pózban létrejöhet terhesség, ahol az ejakuláció a hüvelybe történik.
2018. okt. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

A "gyertyaállás" inkább hátráltatja a tehebeesést, nem segíti.

Másrészt a terhességet okozó spermium már az ejakulációkor bejut a méhszájon, ezért teljesen értelmetlen dolog különféle pózokban várni szex után.

Harmadszor a lehajolós póznál éppen optimális az irány, szóval ha csak ezen múlik, akkor lehetsz terhes.


De javasolnám, hogy mielött gyereket akarsz, elötte tanulmányozd kicsit a biológiát, mert még szükséged lesz rá

2018. okt. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Édes Istenem. 3x voltam terhes, bár kétszer sajnos elvetéltem, de nem ez a lényeg. Hanem, hogy ovu teszt, hőmérő, gyertyaállás, üveggömb és társai nélkül. Nemes egyszerűséggel szexeltünk, ha megkívantuk egymást 2x az első alkalommal sikerült, a harmadiknál is 4 hónap alatt. Eszembe nem jutott ilyen illuzióromboló dolgokhoz folyamodni.
2018. okt. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Kedves 7-es. Általában épp azok szoktak ilyen "illúzióromboló" dolgokhoz folyamodni, akik nem olyan szerencsések, hogy az első hónapban teherbeesnek. Az első 3-4 hónapban még én is nagyon lazán álltam a dologhoz, aztán mikor már a hetedik sikertelen hónapba léptünk, csak elkezdett engem is érdekelni, hogy ovulálok-e egyáltalán, meg jókor vagyunk-e együtt.
2018. okt. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Pár hónap után raparazni sem épp normális dolog. Mit szóljon, akinek másfél, kettő, öt év után sem jön össze? Ezek már beteges, mániákus dolgok.
2018. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as vagy bàrki....bocsànat ha most hülyesèget kèrdezek de erre nem is gondoltam....akkor ha esetleg a fèrfi pènisze kisebb mint a nő hüvelyènek hossza ès csak kifolyik belőle a sperma nem pedig spriccel akkor az annyira nagyon hàtràltatja a teherbeesèst?
2018. okt. 26. 12:15
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Ne fokozd😯😩😱
2018. okt. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Amikor egy ferfi elelvez, kilovell a sperma. Nem csak ugy kifolyik es ha epp nincs tovig tolva, akkor el van cseszve az esely.
2018. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!