Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogyókúra nehezíti a teherbe...

A fogyókúra nehezíti a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlsúlyos, csak az utóbbi 1 évben feljött 4-5 kg, miután abbahagytam a dohányzást, és már nem tetszem magamnak egy ideje, csak mindig halogattam a fogyózást, mondván, ha teherbe esek, úgyis fel fog jönni némi felesleg. De már hónapok óta nem esek teherbe (vetélés is volt korábban), és kezdem unni, hogy mindig ezt használom kifogásnak...

1300 kalóriás diétát csinálnék, korábban ez már nagyon bejött, évekkel ezelőtt rengeteget adtam le vele.

De kérdés, hogy ettől nem lesz-e nehezebb a teherbeesés. Mert azért annyit nem ér a dolog :)


2018. okt. 21. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mi másfél évig vártunk a babára, és pont akkor sikerült,mikor fogyózni kezdtem.
2018. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!