Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abba hagyása...

Fogamzásgátló abba hagyása után szerintetek milyen hamar sikerülhet össze hozni a babát?

Figyelt kérdés

sziasztok

bocsi ha hosszú lesz

nos 8-10 év fogamzásgátló használat után ebbe a hónapban leraktam az utolós szem után(okt.12.)

minden oké 3.napon megjött ahogy szokott (okt.15)majd 19.-én abba is maradt

minden szokásosan zajlott.22-én voltunk együtt a párommal.(nem védekezünk) pont mert már szeretnénk babát.

Tegnap azaz 25én elkezdtem barnázni de semmi eget rengető

egyenlőre ma szintén ugyanez a barnázás áll fent ...most nem tudom mit gondoljak.Lehet,hogy csak a fogamzásgátló szivat és azért a barnázás ?

Félre értés ne essék nem vagyok naív ez nem lehet beágyazódási dolog még ahhoz korai volna ..csak érdekel a véleményetek.köszönöm a válaszokat előre is .



2018. okt. 26. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 évig szedtem fogamzásgátlót, első hónapban összejött a baba.
2018. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én annyira boldog lennék ...nem élem bele magam de jó lenne

mindenünk megvan

saját ház,munka 4.5 év mögöttünk

már családra vágyom 28 éves vagyok párom 30


de jól hangzik ürölök neked

nálam meg majd kiderül h mi ez .ha elöbb nem akkor majd ha meg kell jönnie :/

2018. okt. 26. 18:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha október 12-én vetted be az utolsó szemet,akkor 15-én nem menstruáltál,hanem megvonásos vérzésed volt.

Először meg kellene várni az első normális menstruációt vagyis,hogy visszaálljon a peteérésed,ami 8-10 évig blokkolva volt és az után érdemes próbálkozni ,hiszen,akkor ahhoz már tudsz visszonyítani.


Egyébként,ahogy írták is,van ,akinek rögtön az első hónapban összejön,de vannak olyan is jócskán,akiknek hónapokig,esetleg 1-1.5 évig nem sikerül,akkora bajt okoztak maguknak az évekig tartó hormonpótlással.

2018. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

igen -igen

tudom én is

nem is élem bele magam semmiben de azért nagyon ürölnék neki

2018. okt. 26. 19:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Én április elején hagytam abba egy év szedés után. Rendes menzeszem azóta nem volt... a megvonásos csak a gyógyszer után. Orvosnak kellett meghoznia 6 hónap után és most kezdtük a kivizsgálásokat és a closti kúrát.
2018. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hat ez csodás :( ...

Sajnálom

Most azért fosok .. remelem nem járok így és azt is h veled minden oké

2018. okt. 27. 11:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Persze ez nem azt jelenti, hogy veled is így lesz. Ismerek olyat aki abbahagyta és rendesen meg sem jött neki mert terhes lett 😊 sok féle lehetőség lehet. De tényleg érdemes lenne megvári h megjön-e időben amikor kell. Nekem is óriási csalódás volt. De most megnyugodtam, megbízom a dokiban hisz tudja mit csinál, elôbb utóbb biztosan sikerül 😊 Csak ne keseredj el!
2018. okt. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 6 évig szedtem a fogamzásgátlót, miután letettem kb 2 év volt mire beállt a ciklusom. Ennek már 2 éve (tehát gyógyszert már 4 éve nem szedek). Eddig úgy voltunk vele ha jön a baba, akkor jön. Nem jött. Most 1 hónapja álltunk rá komolyabban a témára.

Mi is ugyanennyi idősek vagyunk. Drukkolok nektek!

2018. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én még csak most tettem el szóval nem mondhatnám h el vagyok keseredve hiszen eddig az volt a cél hogy ne legyen , most pedig az hogy legyen

Szóval szépen rá állunk aztán majd csak jön előbb utóbb. :)

2018. okt. 27. 19:34
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Pontosítanám a tegnapi hozzászólásomat, mert ma reggel pozitívat teszteltem :)
2018. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!