Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgatlo abbahagyasat...

Fogamzasgatlo abbahagyasat követően mennyi idővel sikerülhet a terhesség? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
1 évig szedtem symicia fog.gatlot 1 hónapja hagytam abba!Abba hagyása követően kinek mikor sikerült a baba?

2013. ápr. 6. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 10 évig szedtem és annyira bekavart, hogy 2,5 évet kellett várnunk a Lányomra.
2013. ápr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi is elkezdtünk próbálkozni,de meg most nem jött ,össze!Köszi a választ!
2013. ápr. 6. 08:04
 3/10 anonim ***** válasza:
7 évig szedtem 4. próbálkozós hónap de semmi.
2013. ápr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9 évig szedtem. Az első hónapban nem próbálkoztunk, a 2. hónaptól kezdtünk próbálkozni, és rögtön össze is jött a baba. :)
2013. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5 évig szedtem, majd abbahagyást követően vártunk 4 hónapot (óvszerrel védekeztünk), majd az 5. hónaptól kezdtünk próbálkozni és akkor már sikerült is a baba... szóval lényegében az első próbálkozós hónapban összejött.
2013. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ!:-)
2013. ápr. 6. 09:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Három évig szedtem és a második hónapban már sikerült :)
2013. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! 2 évig szedtem. Pontosan 1 éve hagytam abba, és a ciklusom még mindig nem állt helyre. Gyógyszer előtt mindig 28 napos volt. Fél évig vártunk a gyógyszer után, fél éve próbálkozunk, még nem vagyok terhes sajnos. :(
2013. ápr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia ! 2évig szedtem Gestomix-et, abbahagyás után 4.hónapra jött össze, ebből kb 2,5-3volt próbálkozós hónap :) Néztük, hogy mikor lehet az ovuláció, az eléőtti, aznap, és utána való napokon minden nap voltunk együtt. amikor elkezdtünk próbálkozni, elkezdtem szedni a terhesvitamint, és folsavat is.


15+4hkm

2013. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7,5 évig szedtem, 10 hónapja próbálkozunk. Peteéréskor mindig együtt vagyunk, semmi bajunk, egészségesen élünk, nem dohányzunk, vitaminokat szedünk és semmi. Hétfőn kezdődik a meddőségi kivizsgálás, a 3. napi vérvételre megyek.
2013. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!