Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismama vagyok....

28 hetes kismama vagyok. Attól félek, hogy nem fogok tudni szoptatni. Ugyanis a melleim nem nőttek, nincsenek megduzzadva, semmi változás nem látható. Még változhat?

Figyelt kérdés
2008. aug. 18. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, lehet, hogy csak a terhesség vége felé fog nőni picit a melled, sőt az is lehet, hogy szülésig nem fog nőni. Ettől még fogsz tudni szoptatni, mert szülés után kezdődik majd meg igazából a tejtermelés. Először előtejed lesz, ami egyébként is kis mennyiségű, de hatalma tápértékkel bír a babáknak. Utána fog belövellni a tej, ekkor érezheted, hogy nagyobb, feszesebb lesz a melled. De nem mindenkinek látványos a tejbelövellés, érezni viszont biztosan fogod.

Mellmérettől független az, hogy valakinek lesz-e teje vagy sem.


Egy 7 hetes kislány anyukája

2008. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem nőtt a mellméretem végig a terhesség alatt, és a tejem a szülés utáni 4. nap indult be, addig azért igencsak ettem a kefét, hogy lesz-e tejem vajon. Megjött a tej, máig szoptatok, 8 hónapos a kislányom, alig tudom leszoktatni a ciciről :-))) Szerintem ne izgulj, biztosan lesz tejed, a természet megoldja a dolgot. Jó szülést!!!
2008. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia! nem kell nagy melled legyen ahoz hogy szoptatni tudjál!! Kicsi mellekkel is lehet nagyon sokáig szoptatni csak el kell döntsd magadba hogy igenis szoptatni fogom a babámat!Amit saját tapasztalatbol tudok hogy elsö hetekbe minél többet szopiztass,nekem bevált és 18 hos volt a kislányon amikor elválasztottam a kisteso érkezése miatt. 23hetes kismama:o))
2008. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!