Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit vagy együtt a pároddal...

Mennyit vagy együtt a pároddal? Mennyit romantikáztok? Mennyit foglalkozik Veled, így hogy kismama vagy? Van azóta valami változás a kapcsolatotokba? Jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Nálunk eléggé fura a helyzet.Szeretjük egymást nagyon.De mostanában eléggé elmarad a romantika, a szeretkezés, ölelkezés, puszi. Azt mondja, hogy nem változtak az érzései,és ugyan olyan kívánatosnak tart mint eddig (és néha bizonyítja is), de valahogy kevésnek tartom ezt a fajta törődést. Persze így én sem foglalkozom Vele, mert hát már nem töröm magam. Ha kezdeményezek, mindig van valami kifogás.(aranyere van,2 hónapja és emiatt-ez kifogás lehet?) Sokat akarok? Vagy ez normális? Mit tegyek?


33hetes.


2010. jan. 17. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet,hogy csak félt,fél hogy valami bajtokoz és ezért nem foglalkozik annyit veled.én még csak 21 hetes vagyok,de a párom velem is hasonlóan viselkedik,de ő meg is mondta,hogy azért mert fél,hogy valami kárt okoz bennem vagy a babával vagy valami!
2010. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha csak szex nem lenne, az nem lenne baj. Hiszen nekem sincs kedvem mindig hozzá, és most már kényelmetlen is. De amikor meg sem ölel, és romantika sincs, az egy kicsit problémás, és lelkileg bántó. És ugye nem is kérek ezzel sokat. Vagy mégis?
2010. jan. 17. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond hogy te valahogy ebben az idoszakban minden kis "nem odafigyelest" sokkal erzekenyebben veszel es szinte minden no a terheseg alatt igy van ezzel.Biztossan a parod ugyanugy szeret mint eddig csak azert mostmar mas is jar a gondolataiban es ez normalis az enyemet teljessen lekotote a gondolat hogy nehogy valami bajom legyen szulesnel,es ez teljessen lekototte a gondolatait egyszeruen nem volt kepes ram is figyelni.Majd ha meglesz a baba meglatod valtozik o is,jobb lesz minden.
2010. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem így lesz.
2010. jan. 17. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém van, mert a Párom "alkalmazkodik" hozzám ilyen téren. Az első 2-3 hétben féltem, hogy baja lesz a babának, ezért akkor nem szeretkeztünk. A 7-11. hétben is elég ritkán voltunk együtt, mert folyamatosan rosszul voltam. A Párom simogatott, ölelgetett, teát készített, odafeküdt mellém, de megértette, hogy nem esik jól a szex. A 12. héttől viszont jól érzem magam, most szinte naponta szeretkezünk, még jobban is kívánom, mint a terhesség előtt :)


Az is igaz, hogy terhességnél a kismamák lelkileg érzékenyebbek. De egy férfi ezt nem nagyon érti meg, szerintem Neked kellene rávezetned erre. Biztosan félt Téged, félti a babát is, gondolkozik a jövőn hiszen a baba Neki is felelősség. Én a helyedben igenis simogatnám Őt, mellé bújnék, nem feltétlenül a szex miatt, hanem a közelsége miatt. Lehet, hogy tényleg beteg s csak azért nem közeledik Feléd.

Egy próbát megér: egyik este főzz valami finomat, kapcsoljátok le a villanyt, tegyél az asztalra 2 gyertyát és vacsorázzatok meg. Meglátod, milyen lesz a reakciója és abból talán jobban le tudod majd szűrni a dolgokat. Én nagyon drukkolok Neked! De semmiképpen nem jó a "ha Ő nem, akkor én sem" hozzáállás.


Boldog babavárást!

18 hetes kismama

2010. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!