Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spiral melletti terhessegnel...

Spiral melletti terhessegnel hogy dontott aki ilyen helyzetbe kerult?

Figyelt kérdés
Spiral mellett lettem terhes, van egy 4 eves gyerekunk a parom 50 eves,nyilván nem volt tervezve azt mondtam az orvosnak,hogy nem szeretnem megtartani de mar nem tudom mit csinaljak kaptam 10 nap gondolkodasi idot, es hogy a papirokat elintezzem. Volt valaki hasonlo helyzetben?

2018. okt. 27. 15:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem tartanám meg. Egy gyereket fel is kell nevelni, nem elég megszülni. Már akkor is elég öreg lesz a párod, (esetleg te is) amikor a 4 éves huszonéves lesz.
2018. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
A párod mit mond?
2018. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
En 33 vagyok. A ferjem nem igazan szeretne tobb gyereket, neki van mar 2 nagykoru gyereke.
2018. okt. 27. 16:22
 4/22 anonim ***** válasza:
23%

megtartanám! én speciel csak a párom miatt nem tudnék abortuszra menni

én vállalnám a helyedben, de ugye nem vagyok abban..ezt neked/nektek kell eldönteni

én hiszek abban, ha védekezés mellett jön egy kis csoda, akkor annak úgy kell lennie valami miatt

2018. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
13%
Nekem elhalt a magzatom, barmit megtettem volna, hogy ne kelljen elvetetni. A tied egeszseges, szepen kerlek ne csinalj olyat, amit egesz eletedben banni fogsz...
2018. okt. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
És miért bánná? Ő nem akarja, a párja nem akarja, mi a kérdés? A gyerekkel szemben is felelőtlenség lenne ötven éves fejjel bevállalni. gondolom a kérdezőben felmerült, hogy mi lesz ha magára marad a KÉT gyerekkel ha megszüli a mostanit is.
2018. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%

nem lenne egy gyerek se, ha azért nem szülnénk gyerekeket..mert mi lesz ha egyedül kell felnevelni...egy stabil 10-20éves házasság is tönkremehet

a kérdező megingott,nyilván azért hezitál... és ő még "csak" 33 éves, még simán felneveli + oké,hogy a párja 50 éves, de gondolom fiatalos 50-es(ha egy fiatal nő vele van), aki jól tartja magát és még ő is simán megélheti a ballagást..stb.

de igazából, ha 20 évvel fiatalabb lenne..akkor is történhet vele bármi

Nyilván nekik kell megbeszélni, más nem dönthet max. elmondhatja a véleményét


de ez az egyedülmarad duma, annyira unalmas és nem helytálló...mivel bárki egyedül maradhat egyiknapról a másikra

2018. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Én nem arról beszélek hogy lelép a pasas, hanem hogy jóval idősebb nála. BIZTOSAN özvegyen marad a nő-jó esetben húsz év múlva, rossz esetben pár éven belül. Hogy boldogul majd a két gyerekkel? És most lehet azzal jönni hogy fiatal ember is meghallhat, de lássuk be .. egy ötvenes pasasnál hatványozottan nagyobb az esély hogy tíz éves fejjel már félárván marad a gyereke...
2018. okt. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
jobb esetben, ha egészséges 70-80évig még tuti él..azért ne temess el egy 60évest, akinek semmibaja és nem beteg
2018. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%
biztosan özvegy lesz, ahogy egyszer te is és én is... oké az unokáit nem éli meg..vagyis kevesebb az esély, de ballagás és még a diplomát is megéli simán
2018. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!