Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO-val normális ha már 62....

PCO-val normális ha már 62. ik napja nem jött meg?

Figyelt kérdés

Augusztus 29.-én jött meg utoljára. Kb. 6 hete voltam orvosnál, ahol kiderült, hogy pco gyanús vagyok, de utána a hormon eredményeim jók lettek, de volt az utrahangon sok kis cisztám, és elméletileg ettől késhet, de nem tudom, hogy normális-e ha ennyit késik?

Eredetileg decemberbe szerettünk volna neki állni a baba projektnek, de neki álltunk kb. 3 héttel ezelőtt, mert az orvos azt is mondta, hogy van rá esély, hogy nehezebben fog össze jönni a baba, és akkor szeretnénk, ha minél előbb kiderülne ha nehezen lesz. Minden héten tesztelek, eddig mind negatív, tegnap előtt is teszteltem, az is sajnos negatív lett. Lehetséges, hogy mégis terhességtől késik és nem pco-tól? Még pár napot várni szeretnék az orvosig, mert nem szeretnék gyakran mindennel futkosni hozzá.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Válszokat előre is köszönöm!



2018. okt. 27. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a pcos miatt lesz. Nekem 8 hónap volt eddig a max :/

Jobban ki kell vizsgáltatnod magad, mert nincs peteérés. IR és pajzsmirigy is a háttérben lehet még. Keress egy jó endokrinologust, aki segít :)

2018. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szomorú :( de azért köszönöm a választ :) és azóta már rendesek a ciklusaid, ha esetleg volt baba tervezve sikerült teherbe esned?
2018. okt. 27. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy a hormonjaid rendben vannak.
2018. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Másfél év kellett, hogy rendeződjön, de sok mindent tettem érte. Most szinte tűpontos, 32 napos :)

Baba egyelőre nem sikerült, remélem hamarosan fog.

2018. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!