Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív (EARLY...

Szerintetek ez pozitív (EARLY PREDICTOR)?

Figyelt kérdés

Nem várt előtt 3 nappal. Sok rosszat hallottam róla, hogy fals pozitív :-(


[link]



2018. okt. 28. 07:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Annak tűnik.
2018. okt. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen egyszer nem várt előtt pár nappal, akkor nem lett baba. De szerintem nem fals pozitív ilyenkor, hanem elkezdődik valami valóban, a teszt nagyon érzékeny, emiatt kimutatja, és közben lehet hogy megszakad a folyamat (mégsem tud megfelelően megtapadni), ha nem tesztelne az ember idő előtt, érzékeny teszttel, akkor nem is tudna róla. Én utána nem is teszteltem többször így, csak a kimaradt menstruáció után, mert akkor rossz volt a csalódás. Drukkolok Neked hogy ne járj hasonlóan, remény az abszolút van, de azért írtam ezt le, hogy ne éld bele magadat még azért teljesen, mert ha mégsem lesz baba belőle, akkor Neked lesz rosszabb a csalódás.
2018. okt. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az!Az enyém is ilyen halvány.Holnap reggel megyek dokihoz. :)
2018. okt. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Az enyém is így nézett ki egy vasárnap reggelen úgy, hogy csütörtökre nem vártam. Most már 28 hetes vagyok :) élőben jobban látszik gondolom, nekem legalábbis sokkal egyértelműbb volt, mint képen.
2018. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pozitiv! :) Reméljük, hogy nem kémiai terhesség!
2018. okt. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez pozitiv. Nekem mindig jot mutatott!

Majd latod hogy erosodik

2018. okt. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kedvenc tesztem volt. Mensi elott 4 nappal mar mutatta!

Biztato a tied is ha idon beluli!

2018. okt. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Csináltam még egy facelle tesztet (az 20-as vagy 25-ös) azon még halványabban látszott, mint ezen, képen sajnos nem is látszott. Próbálom nem beleélni magam, szerdára nem várom, akkor fogok újra tesztelni.
2018. okt. 28. 13:28
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem ma pont ez a fajta teszt pontosan ugyanúgy nézett ki, mint ez... szerintem ez nem pozitív, én legalábbis nem gondoltam annak...
2018. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Halovány,de pozitív.
2018. okt. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!