Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 52. ciklusnapon a predictor...

52. ciklusnapon a predictor tesztem pozitív lett,53. -on a facelle szintén. One step 57. -en negatív. Ennyire rossz fajta, vagy kémiai terhesség lehet?

Figyelt kérdés

Elég erős pozik lettek,a zöld one step vaterásat kiváncsiságból csináltam,meg mert volt itthon.


Nem idegelem magam rajta,csak érdekelnének tapasztalatok.


2018. szept. 1. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is negát mutatott amikor láttam már a gyereket az uh-n :D Első perctől kezdve..
2018. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én jót még nem hallottam a vaterás tesztről.

Csinálj szerintem egy másik predictort, vagy facelle-t és ha az negatív lesz,akkor sajnos kémiai terhesség volt.

Drukkolok hogy pozi legyen az is😊

Majd írj,ha teszteltél.

2018. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem még késés előtt kimutatatta a vaterás one step a terhességet.
2018. szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 10 dpon egyértelmű pozitív volt a one step zöld. Furcsa, sztem is ismételd meg egy facelle-vel vagy predictorral. Lehet mondjuk hibás volt az az egy one step, vagy nem járt le esetleg?
2018. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Veszek egy negyedik félét és azzal le is zárom a tesztelgetéseket.
2018. szept. 1. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Na miújság kérdező?
2018. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pozitív :) nemsokára meglátogatom az orvost :)


Ez az one step nekem nem jött be.

2018. szept. 4. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!