Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell tesztet csinálnom,...

Mikor kell tesztet csinálnom, hogy biztos legyen az eredmény?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedek (minipill), de a hónapban elkaptam egy hányós-hasmenéses vírust, és elfelejtettem, hogy ilyenkor nem hat megfelelően a tabletta. Nem lenne nagy gond, ha terhes vagyok, mert amúgy is szerettünk volna (később) még egy gyereket, de ha baba van, jó lenne, ha mielőbb kiderülne, mert ugye most is szedem tovább a tablettát. A hányás hasmenés kb 4 napig, október 12-15 tartott. Tehát pont ma 2 hete ért véget. Most csináltam egy tesztet, az negatív. Ha lenne baba, akkor már kimutatná, tehát vehetem biztosra, hogy nem lettem terhes? Vagy csináljak még egyet, ha igen mikor? Tudom hogy működik a női test, viszont a tabletta hatásmechanizmusát nem értem igazán, ezért kérdezem.

2018. okt. 29. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egyet akkor ha nem jön majd még
2018. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, igen azt elfelejtettem írni, hogy nem menstruálok rendesen emelett a tabletta mellett, hébe-hóba vérezgetek, de nincs rendszer benne (a betegtájékoztató szerint ez teljesen normális), úgyhogy erre nem lehet alapozni!
2018. okt. 29. 09:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Aktus után 14 nappal mutatja a teszt.
2018. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!