Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi mennyit kellenne csinalno...

Napi mennyit kellenne csinalnom h latvanyos legyen az eredmeny 1-2 het alatt?

Figyelt kérdés

Igazabol combomrol,fenekemrol szeretnem formazni fogyasztani. Nap hany darab hatra labemelest (negykezlab emeled a labad hatra) es kitorest kellenne csinalnom ahoz h latszodjon h vekonyabb lettem formasabb? (Szeretnek gyorsan eredmenyt szoval nembaj ha tul nagy szamot mondtok)

172cm es 67kg vagyok ha ez szamit de a zsir csak az also reszemre rakodik le pedig nem eszek olyan sokat maximum 1500kcal-t annal szinte sose tobbet egyszeruen nem tudok de kozben megis jonnek a plusz kilok.



2015. júl. 15. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Helyi fogyás és helyi zsírégetés nincs!

1-2 hét alatt nagyon látványos eredményt tuti, hogy nem fogsz elérni! Szerintem ennyi idő alatt szinte semmi sem fog látszódni! Erre számolhatsz is!

Lábemelgetéssel és guggolással izmot fogsz növeszteni, nem pedig zsírt égetni!

Járj egy futni, végezz sok kardió és aerob edzéseket, keress tornavideókat és tornázz azzal együtt.

Figyelj az étkezésre, egyél kevés szénhidrátot!

2015. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ui: azt elfelejtettem leírni, hogy minimum 30 percet tornázz, mert kb. innentől indul be a zsírégetés!


Sok sikert! :) Légy kitartó és türelmes! :)

2015. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-2 hét nagyon kevés, én már lassan két éve csinálom, már hajlított-nyújtott láb váltással csinálok 50-50-40-40 ismétlést, s nem ad látványos változást csak hónapok múltán.
2015. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!