Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 1 hónap alatt sikerülhet...

1 hónap alatt sikerülhet lapos hasat csinalnom és kerek popsit?

Figyelt kérdés

17/L 173cm/78kg vagyok

Szeretnék lapos hasat, ennek érdekében reggelre a biotecusa-s etrendkiegeszitos port iszom es vacsi helyett is ezt. Ebedre natur csirkemellet rizzsel es parolt zoldseggel( 2-3 szelet husi). Ha megehezem napkozben akkor egy kis gyumolcsot pl szőlő, alma, barack. Vacsira meg az epres etrendkiegeszito port. Minden nap tornazok, egyik nap torna, masik nap futas kb 40percet. Igy el tudom erni a kivant eredmeny? Vagy ha tudtok irjatok nekem modszereket, elore is koszonom nektek!



2016. júl. 24. 13:00
 1/4 crudy ***** válasza:
100%
Alapvetően jól csinálod de az egész a számoktól függ. Neked van egy napi kalóriaigényed amit ha nem haladsz meg akkor fogyni fogsz. Számolj és reggelire inkább valami szilárd kaját nyomj. Pl abonette, zab, ilyesmi. ' hónap a kevés neked. Úgy számolj h ma mindent jól csinálsz akkor heti egy kiló megy le.
2016. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sokkal tobbet er hogy ha el mesz kondoba edzeni.... ott van olyan gep ami a popsira megy.... attol szep kerek lesz a futas ezen nem sokat segit... lapos has... figyelj... futopad felulesek es szobabocikli
2016. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem van olyan lány ismerősöm aki nem változtatott semmit az étrendjén csak napi 1, 1 és fél órát tornázott és nyár alatt 10 kilót fogyott.
2016. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyáltalán nem. Írj rám!
2016. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!