Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes várandós vagyok. Erős...

5 hetes várandós vagyok. Erős folyásom és kellemetlen szurkálást érzek a hüvely bemenetnél. A hormonváltozás vágta gallyra a hüvelyem pH-ját?

Figyelt kérdés

Tegnapról mára kezd durvulni a kellemetlen érzés. Csak jövő kedden tudok menni a nőgyógyaszhoz. Helyre billenhet magától? Van itthon CNS kúp, tudom,hogy 2 nap alatt rendbe szedne és nem másznék bele jobban.

Árthat a magzatnak?


2018. okt. 29. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem budos a folyas es nem viszket, akkor a hormonok miatt van, nem feltetlen fertozes.

Meg joparszor fog valtozni a folyasod az egesz terhesseg alatt

2018. okt. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem viszket, csak ég a bemenet. Nem kúpozok saját kútfőböl, inkabb megpróbálom felhívni reggel.
2018. okt. 29. 23:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Hat, ha ég az nem túl jó. Kérdezd meg inkább a dokit.

Nekem akkor volt ilyen érzés nem terhesen, mikor összeszedtem egy gombás fertőzést. Terhesen bővebb folyás a nagyfiamnál az utolsó hetekben jelentkezett, enyhe hüvelyi szurkálással. Most még nem tapasztaltam ilyet.

DE! Minden eset más, így jobb, ha inkább előbb mész, kenetet vesz és abból minden kiderül.

29hkm

2018. okt. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!