Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon össze jött a baba?...

Vajon össze jött a baba? Fogamzasgatlo után

Figyelt kérdés

Sziasztok

Eddig fogamzasgatlot szedtem éveken at

Most viszont már családot szeretnénk

Letettem a gyógyszert, a hónap felében mikor elfogyott a levél, az erőltetett vérzés is megvolt

Utána 3 napra rá “romantika “

Aztán 3 nappal később 2 napnyi enyhe barnázgatás

Miután az megszűnt újból egy kis romantika

Aztán elkezdtem érezni a szurkálós görcsöket

Vizelési inger gyakoribb pedig nem iszom sokat

Krémes állagú folyás

Ami se nem szagos se nem túlzott mennyiségű

És eddig nem de most érzékenyek a melleim

A bimbók tapintásra legalábbis eléggé


Mivel a mensim a gyógyszer hatására jött meg éveken át, így nem is tudom mi a helyezhet peteérés ügyileg

Szóval ha szedném a gyógyszert akkor 15 . Körül kellene megjönnie újra

De mivel letettem így nem tudom hogy megfog -e jönni és hogy ha nem akkor az normális-e és kell-e pár hónap míg vissza áll a szervezetem


A tünetek pedig itt vannak

Nem élem bele magam

Tesztelni sincs értelme még


Tehát utolsó vérzés

Okt15-19

Aktus 22

Barnázás 25-26

Újabb aktus 27

Tehát nem tudom

Kissé korainak tartom ezeket a tüneteket


Vélemény ?

Nagyon izgulok :(


2018. nov. 1. 00:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már.Két hete jött meg.Nagyjából és elvilegesen most kellene pé-nek lennie valamikor,de még ha előbb is lett volna,kizárt,hogy terhes tüneteket produkálj.Szerintem olvasgass egy kicsit a női ciklusról még,ha ennyire homály van...
2018. nov. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rágörcsölsz, beképzelsz mindent. Egyébként meg jobb lett volna, ha megvárod az első rendes menstruációd.
2018. nov. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen vagy nem.
2018. nov. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves első :) ... ennek az oldalnak az a lényege h aki valamivel nincs tisztában az kérdez .. de köszönöm a kedves válaszod ..(hasonló jókat!)

Nem fogyatékos vagyok tisztában vagyok vele h NEM túl hihető h ilyen dolgokat produkalok .. vajon mi a bánatnak vazoltam fel lépésről lépésre ?!mert én se igazán ertem .. peteeresem pedig elvileg már volt!


Az meg hogy ki kellett volna hagynom egy hónapot ? Ez elég megosztott

Van aki szerint ki kell van aki szerint nem .. én pedig annyi év gyógyszer után nem rangatom magam alom világban h puff már jönni is fog

És most sem gondolom h terhes vagyok .. szimplán csak ilyen még nem volt és nem tudom hova tenni magamban

2018. nov. 1. 07:17
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem augusztus 30.-án volt meg utoljára gyógyszer mellett. Utána már neü szedtm uj levelet, én is abba hagytam tudatosan. Szeptemberben már megfogant, és szeptember végén amikor a gyogyszer szerint meg kellett volna jönnie, megjön érzésem volt, teszteltem és erös pozi lett. De neked hamar lenne nagyon. Ne görcsölj rá, kitartás. Ha jönni akar, nem várat meg nagyon. Csak hagyd a természetre, mert annál rosszabb ha nagyon azt akarod.
2018. nov. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hidd el igyekszem én nem bele élni magam annak

ellenére hogy nagyon szeretnék . Még bőven van időm

szóval ha megjön akkor megjön ha viszont nem akkor tesztelek

ma nagyon fáj mind 2 mellem ez is olyan dolog ami tök össze zavar :/


Neked viszont gratulálok !!:)sok sikert és majd h mi a helyzet minde oke -e :)

2018. nov. 1. 07:55
 7/14 anonim ***** válasza:

Gyogyszer utan nagyon konnyu teherbe esni, ezt nekem az orvos mondta. En is igy jartam, ugyanezeket a tuneteket produkaltam, de nekem 3 hetet is kesett, amikor pozit teszteltem es nem tudom, mikor foganhatott, mert viszonylag gyakorik voltak az egyuttletek. Elotte is teszteltem, de meg nem mutatta ki. Szerintem igenis lehetseges, hogy van ott valami a hasadban :)

Az en babam nem maradt velunk sajnos...

2018. nov. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az nem erőltetett vérzés, hanem megvonásos.

A mensid a gyógyszer hatására pont, hogy éveken keresztül NEM jött meg.

Az megvonásos vérzés volt.

Akár fél évig is kimaradhat most a vérzés.

Idő kell a szervezetnek.

A tünetek nincsenek itt.

Csupán annyi van, hogy a szervezeted totál összezavarodott a fogamzásgátló szedése alatt.

Az a véleményem, hogy nem vagy terhes.

És hogy kissé zavaró minden mondatot új sorba írni.

Gyerekként sem ezt tanultad a suliban.

2018. nov. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért érdemes megvárni, hogy helyreálljon a ciklusod és újra menstruálni kezdj, mert a gyógyszer nagyon elvékonyította a méhnyálkahártyát, így ha meg is fogan, lehet, hogy nem tud megtapadni rendesen és elvetélsz.
2018. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Megvonásos vérzés , jó istennek nem jutott eszembe a szó .ezt akartam írni én is

Köszönöm szépen a válaszokat , így talán kicsit jobban értem .

No akkor most nincs más hátra mint előre .várakozás aztán majd kiderül

Mert én is azt gondolom h talán kicsit össze van kuszalodva itt az egész

2018. nov. 1. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!