Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon össze jött a baba?...

Vajon össze jött a baba? Fogamzasgatlo után

Figyelt kérdés

Sziasztok

Eddig fogamzasgatlot szedtem éveken at

Most viszont már családot szeretnénk

Letettem a gyógyszert, a hónap felében mikor elfogyott a levél, az erőltetett vérzés is megvolt

Utána 3 napra rá “romantika “

Aztán 3 nappal később 2 napnyi enyhe barnázgatás

Miután az megszűnt újból egy kis romantika

Aztán elkezdtem érezni a szurkálós görcsöket

Vizelési inger gyakoribb pedig nem iszom sokat

Krémes állagú folyás

Ami se nem szagos se nem túlzott mennyiségű

És eddig nem de most érzékenyek a melleim

A bimbók tapintásra legalábbis eléggé


Mivel a mensim a gyógyszer hatására jött meg éveken át, így nem is tudom mi a helyezhet peteérés ügyileg

Szóval ha szedném a gyógyszert akkor 15 . Körül kellene megjönnie újra

De mivel letettem így nem tudom hogy megfog -e jönni és hogy ha nem akkor az normális-e és kell-e pár hónap míg vissza áll a szervezetem


A tünetek pedig itt vannak

Nem élem bele magam

Tesztelni sincs értelme még


Tehát utolsó vérzés

Okt15-19

Aktus 22

Barnázás 25-26

Újabb aktus 27

Tehát nem tudom

Kissé korainak tartom ezeket a tüneteket


Vélemény ?

Nagyon izgulok :(


2018. nov. 1. 00:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért szokták javasolni, hogy várjon az ember pár hónapot (nem azért hogy a gyógyszer kiürüljön a szervezetből) és lássa miként reagál a teste a fogamzásgátló abbahagyására. Én augusztus óta nem szedem, majd' 10 évig szedtem előtte, nem is vártam mást mint ami most van: teljesen rendszertelen ciklus, olyan tünetek amit sose produkált a testem eddig (és pont emiatt használunk óvszert egyelőre, mert nem akarok magamnak rosszat, hogy minden "gyanús" vagy új jelre ugorjak hogy jajj most biztos baba van a dolog mögött. Adj egy kis időt magadnak hogy helyreálljon a ciklusod, legyen rendes menzeszed. Nekem az első megvonásos után megjött rendesen, de most a második pl 10 napot késett, szédültem, fájt a fejem, hasam, többet ettem, érzékenyek voltak a melleim stb simán azt hittem volna hogy teherbe estem ha nem használunk óvszert is... Aztán csak megjött és tartott kemény 2 napig... :) Én most vettem pár ovulációs tesztet, mert egyelőre szeretném azt kideríteni hogy van-e egyáltalán peteérés, és ha van akkor mikor.
2018. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én konzultáltam az orvosommal, ő azt javasolta hogy szedjék vitamint, és hogy nem kell pihi idő gyógyszer után,.😊

2018. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta az orvosom,nem kell gyógyszer után pihi,a méhnyálkahártya napok alatt megvastagodik ahogy abba hagyod.
2018. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Iszonyat érzékenyek a mellbimboim

Vitamint szedek és folsavat

Nem elem bele magam de orulnek .Meglátjuk lányok .Véleményekre voltam kiváncsi ez nem verseny .Köszönöm mindenkinek aki válaszolt :)

Talán jó lett volna várni pár hónapot de ha megjön mert ugye lehet az én testem is csak megbolondult .Utana várok egy kicsit

2018. nov. 2. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!