Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mégis mitől...

Szerintetek ez mégis mitől lehet? Mire gondoljak? Már halálra aggódom magam!

Figyelt kérdés

Azt tudni kell,hogy nekem világ életemben rendszertelen volt a menszeszem.A 26.naptól a 47.-ig minden belefért sajnos.

Közel 14 hónapja szültem és továbbra sem lett rendszeres de legalább a 28.és a 34.nap között mindig megjött.

Idáig,de már a 35.napban járok és sehol semmi.

Bár tegnap este borzalmasan fájt a hasam alja és egész nap nem az igazi,olyan meg kéne jönnie érzés van rajtam.

Gyakorlatilag 100%,hogy nem lehetek terhes,mert a férjemmel egyszer voltunk együtt,akkor is gumival,de végül is nem bennem ment el.

Szerintetek,mire gondoljak?Meddig várjak?Mit csináljak?



2013. jan. 1. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

2 éve szültem,azóta évente 1x kb 50 napra jön meg,ez most is így történt,de nekem a ciszták miatt van!

Szerintem nézed meg magad a dokiddal!

2013. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
35. napnál szerintem picit várhatsz még, főleg, hogy már máskor is késett
2013. jan. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!