Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kukucs, ránéztek?

Teszt kukucs, ránéztek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Reggel csináltam egy wish-es tesztet, mert napok óta borzalmasan fáj a mellem, de sajnos visszaaludtam (mentségemre legyen, hogy kettőkor értünk haza egy külföldi útról, és ez 6-kor volt, még eléggé kóma voltam :D ), így nem tudom ez most mit jelent, vagy mi van :D

Használt már valaki ilyen tesztet? Nekem eddig mindig totál fehér maradt, csak egy csík..

[link]


[link]


Köszi, szép napot :)


2018. nov. 3. 14:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Pozitív:)
2018. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem halvany pozinak tunik. Ahogy megcsinaltad egybol nem igy nezett ki?
2018. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%

Ez pozitív gratulalok :)

A csíkot csak a hcg színezi be , ha szrllemcsikos az szürke. Ezen látszik hogy színes

Ha nem vagy biztos benne 2nap múlva tesztelj egy másik pozitívat:)))

2018. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Juj :D

Köszi :D


Amikor megcsináltam, láttam, rajta, hogy mintha csík lenne t-nél)de ugye az egész nedves volt még, szóval nem tudom), de gondoltam 5 perc múlva már biztos lesz ha lesz....erre meg jól elaludtam..


Két nap múlva akkor próbálok egy másikat :D


Esetleg wish-es tesztről vélemény?

2018. nov. 3. 14:29
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozi :) gratulàlok :) kèsik màr?
2018. nov. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Volt egy kis pecsételő vérzésem ciklus közepén, ami nem szokott lenni soha..de amúgy ma vagy holnap lenne aktuális a vérzés. :)

2018. nov. 3. 15:01
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a wises teszt ugyanigy nézett ki még kérdést is irtam ki a képpel,sokan irták h pozitiv majd szépen megjött,persze lehetett kémiai terheség is.Drukolok hogy neked tényleg baba legyenÉn halvány pozitivnak látom😁
2018. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat halvány pozira:)
2018. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Akkor most várok :D Csak bírjam ki még két napig az újabb tesztet..
2018. nov. 3. 19:41
 10/19 anonim ***** válasza:
7/9 es vagyok megnéztem az enyémet és bár az is halvány pozi volt azért a tied erösebb ugyhogy drukolok.Szerintem már reggel tesztelhetsz.
2018. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!