Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel kelett volna megjonn...

Ma reggel kelett volna megjonnie, hom tovabbra is fent van. Teszteljek delutan vagy erdemes lenne meg varnom?

Figyelt kérdés

Ma reggel kelett volna megjonnie, semmi jelet nem erzem hogy megfog. Az ebredesi alaphom 36,4, szepen lassan emelkedett felfele, reggel 37,1 volt.

Erdemes ma tesztet csinalnom vagy varak meg par napot?



2018. jún. 1. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mutass görbét. Akkor késik, ha már eltelt minimum 14-15 nap a tüszőrepedés óta.
2018. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Reggel érdemes tesztelni, kora terhességnél a délutáni kisebb eséllyel lenne pozitív. Holnap tesztelj leghamarabb.
2018. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni. Valószínűleg ez az első hőmérőzési hónapod, én is így jártam a múlt hónapban, beleéltem magam, hogy nem várt napján 37.1 a hőm, de csak késett pár napot. Valószínű, nálad is ez lesz, én nem javasolnék tesztelni ilyen korán, max 1 héttel a nem várt után. Addigra van elég hcg, ha van.
2018. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első, ez az akkor vagy terhes, ha 14 napja késik tüsző után, ez hülyeség!

Ovu után 14 napra szokott megjönni a menses és, ha a nem várt napján nem jön meg, onnantól beszélünk késésről. Valószínűleg a hőről beszélsz, arra szoktuk mondani, hogyha fenn van 14 napja, valószínűleg terhes az illető. Előző voltam.

2018. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!