Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhnyálkahártya felritkulás...

Méhnyálkahártya felritkulás mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Babát szeretnénk,átlag 23-25 napos ciklusaim vannak,3.hónapja Clostit kapok,tüszőrepesztő nélkül.(ell.során igazolódott spontán tüszőrepedés a progeszteron szint meghatározásakor)az ovu ált.ban nekem a 9-10-11 napra esett,volt fájdalom,és tojásszerű nyák is. Tegnap voltam a 15.napon,újra hasonló fájdalmak jelentkeztek,és még mindig bő nyákom volt,elmentem dr.hoz,hüvelyuh.néztek,és annyit mondtak,hogy méhnyálkahártya felritkulás látszik méhen belül,jelenleg 18mm-es. (nekem még sosem írtak ekkora endometriumot).a szúrkálás a méhem körül még ma is megmaradt,a combomba éreztem a fájdalmat, és kicsit puffadok,meg gyenge voltam. Viszont félek,ezek a tünetek PMS szindróma esetén is jelentkezhetnek állítólag,ha nem jött létre megtermékenyítés. viszont enyhülnek a tünetek,már csak néha néha szúrkál! Ha PMS lenne,akkor azok a tünetek végig megmaradnak a mensiig? vagy lehetett még egy peteérésem? (az PG53 egyfolytában páfrányt mutat)nem értem,mit gondoltok,mi lehet ez?
2008. nov. 5. 16:01
 1/2 Grófházy ***** válasza:
Nekem a mikroszkóp nem jött be,el is ajándékoztam.LH teszt viszont működött nálunk.HA van peteérésed akkor miért kell clostyt szedned?
2008. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! az LH tesztel még csak most ismerkedem,de mivel ovu után vettem így nem volt értelme használnom,negatívat is mutatott ovu napjakor:( azért kapom a Clostit,mert 1 éve volt kéttasakos bevérzett cystám,ami által majdnem a bal petefészkem is ki kellett venni. utána rendszertelen lett a mensim,19-37 nap között. augusztusban kivizsgáltak,endokrin,bel.diabetológia,nemi hormonok,de a vérzésem 14 naponta megjött,annyit láttak hogy perzisztáló tüszőm is van,ami anovulációs ciklust jelzett. tehát volt ovulációm,de peteérés nélkül. ezért kaptam a Clostit,és általa be is indult a petefészek,több tüsző,és spontán tüszőrepedés. Nagyon szeretnénk már babát, de az előzőekben leírt tüneteim még sosem voltak eddig! ezért vagyok tanácstalan..:(a szervezetem játszik velem?
2008. nov. 5. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!