Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Iszonyat halvány teszt ami...

Iszonyat halvány teszt ami élőben látható, ciklus közepe táján mit jelez? Lehet terhesség is? Vagy ciszta?

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem negatív?


Ha valóban két csík van. Akkor annak több oka is lehet.

Lehet egy szokatlan időpontban történő peteérés miatt létre jött egy terhesség. Lehet hogy előzőleg volt egy kémiai terhességed és még annak a nyomai látszódnak. Vagy akár lehet valamilyen hcg-t termelő elváltozás is. Jelzem ez utóbbi nagyon nagyon ritka, és a rendkívüli peteérés sem olyan gyakori, mint ahányszor felhozzák a neten.

Én a kémiaira gyanakodnék, amennyiben tényleg halván pozitívról beszélünk.

2018. júl. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább szellemcsík. Csinálj 3 nap múlva egy másik tesztet, ha normálisan látható addigra, akkor terhes vagy.
2018. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindjárt csinálok képet, feltöltöm. Lehet hogy szellemcsík, mert mintha lenne is ott valami de nem is... Kíváncsi vagyok ti hogy látjátok. Ha full nega szerintetek, már nem foglalkoznék a témával. Az már egy megerősítés 🙂
2018. júl. 14. 13:25
 4/11 A kérdező kommentje:
2018. júl. 14. 13:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el van ázva
2018. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez egy elazott teszt. Tesztelj ujra es kovesd a pontos leirasokat!
2018. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Lehet pár nap múlva tesztelek egy másikkal, a teszt viszont nincs elázva. 2db-os xepil tesztből maradt meg egy, a menzesz utáni közvetlen tesztelésem óta. Az is mint írtam negatív lett.

10mp-ig volt a vizeletben a teszt, a kék csíkig. A másik negatív teszt és ez is az első 5 percben full rózsaszín háttér volt. Úgyhogy a teszt minősége lehet hogy rossz, de jól csináltam meg 🙂👍

2018. júl. 14. 13:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Negativ.
2018. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊😁 mindenkinek ment a zöld kéz!
2018. júl. 14. 14:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Teszteltél menstruáció után negatívat, akkor minek teszteltél a ciklus közepén? És miért akarsz pár nap múlva újra ha ez a mai negatív és feltételezhetően mostanában ovulálsz.
2018. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!