Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csomót érzek az alhasamban....

Csomót érzek az alhasamban. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nyomásra bal oldalon az alhasamban egy csomót érzékelek, ami a jobb oldalon nem fordul elő. Néha picit belenyilal a fájdalom, nyomásra is elég érzékeny. Kemény. Valaki tapasztalt már ilyet?
2018. nov. 5. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen. Hasi ultrahangon megneztek, az nem mutatott semmit, aztan huvelyin is. Egy kis miomat talaltak, valoszinu az okozhatja. De nalam a ciklusom bizonyos napjain jobban nyilal, van hogy meg nem is erzem. Probald megfigyelni, hogy mikor erosebb a nyilalas. Jegyezd fel magadnak, hogy mit ettel aznap, milyen tevekenyseget vegeztel, es a ciklusod hanyadik napjan tartasz. Mar csak azert is, mert az orvosok is ezt fogjak kerdezni, es eloszor en nem is tudtam mit valaszolni erre. Utana kezdtem figyelni.
2018. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!