Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 72órás tabi után mèg mindig...

72órás tabi után mèg mindig nem jött meg, baj lehet?

Figyelt kérdés

Szeptember 22-én vettem be, 6napra jött inkább sötétebb vörös, szinte feketés vérzés.

Általában a ciklusom 32napos.

Menzesz sehol, pedig elvileg utána már rendesen megkéne jönnie.

Kb 5-6napja fájt a mellem, meg picit görcsölt a hasam de azóta se ssmmi.( Teszt negatív)

Mindenképp megkéne látogassak egy nőgyógyászt úgye?

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2018. nov. 6. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az eseményutáni több, mint fél évre összezavarta a ciklusomat. Volt hogy két hónapig semmi, volt hogy 3 hétig egyfolytában megvolt. Voltam orvosnál, azt mondta, hogy normális. Úgyhogy szerintem ne aggódj.
2018. nov. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Felesleges dokihoz menni. Általában fél év kell az esemény utáni tabletta bevétele után, mire rendeződik a ciklus. Nem véletlenül lehet évente nagyon max 2 tb-t bevenni.
2018. nov. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nektek is voltak premens tüneteitek? Mert engem az zavart meg, hogy nekem mindig vannak és még sem jött meg ezért kezdtem el aggódni.
2018. nov. 6. 08:59
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Nekem nem volt, bár én tudtam rendesen védekezni, és sose kellett még esemény utánit bevennem. Ilyenkor gyakorlatilag bármi normális. Az esemény utáni tabletta annyi hormont tartalmaz, mint egy évre elegendő adag fogamzásgátló tabletta. Szóval ne csodálkozz, hogy káosz van a szervezetedben.
2018. nov. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm!

Nem az nem, hogy nem védekeztünk rendesen, csak kiszakadt az óvszer, de mindig oda figyeltünk rá.

További válaszokat vagy tapasztalatokat még szívesen fogadok.:))

2018. nov. 6. 09:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig úgy reagált a szervezeted, ahogy a tabletta tájékoztatójában is benne van, a teszted is negatív lett. Tuti nincs baj.

Mondjuk lényeges dolgokat kihagytál, mennyi ideje késik, az ominózus aktus után hány óra elteltével vetted be?


De ilyenkor minden normális... nekem olyan tünet is beállt menzesz előttre (és sajnos későbbre is megmaradt) ami addig sose volt: mellfájdalom 2 héttel a menzeszt megelőzve, még erősebb érzékenység, hangulatingadozás stb. A bevétel után kb. 1 hetet késett a következő, evett engem is az ideg rendesen 😂


Egyébként nálunk is a gumi szakadt, de a mi hibánkból, szex közben kiszáradtam az önző, nyomoronc exem meg nem szállt ki. :(

2018. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Esemény utáni tablettát aktus utan 3órával. Kb 1hete késik már.
2018. nov. 6. 11:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha 2 hónapja késik már, az se lesz meglepő.
2018. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor felkészülök ebben lelkiekben. Köszönöm a segítségeket!
2018. nov. 7. 14:17
 10/10 anonim válasza:
Szia! Na, mi történt végül? Megjott?
2019. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!