Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációhoz képest mikori...

Ovulációhoz képest mikori együttlétből fogant a babátok?

Figyelt kérdés

2018. nov. 7. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Kislányom 4 nappal korábbi, kisfiam 2 nappal korábbi.
2018. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
fogalmam sincs, ugyanis nem aszerint éltem soha házaséletet a férjemmel, mikor kell...
2018. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
3 fiam van, mind 3x pont ovu előtt 1 nappal, és ovu napján is együtt voltunk.
2018. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Én most várom a harmadik babámat!! Soha nem görcsöltem rá. Nem néztem mikor kell együtt lenni. Együtt voltunk mert akartuk egymást!! És mind a három 1-2 hónap után már a pocakban volt!! Szerintem csak legyetek együtt minél többet és akkor össze jöhet!
2018. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Ovu előtt 3 nappal, lány lesz, ha számít a neme is.
2018. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ovu előtt 3 nappal, nekünk is kislányunk lesz. :)
2018. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok. Off, de amúgy Czeizel kutatott erről, és arra jutott, hogy ha ovu napján vagy előtte egy nappal van az együttlét, fiúra nagyobb az esély, ha több (2-4) nappal előtte, akkor lányra. Mondjuk mi semmire nem gyúrtunk, mert véletlen baba, de érdekes, hogy itt is többen írták, hogy 3-4 nappal ovu előtt jött össze és lány lett.:)
2018. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
4. válaszoló akkor azért te szerencsés vagy. De azt is számításba kell venni, hogy nem mindenkinek "van a pocakjában" már 1-2 hónap után. Nem csoda, hogy valaki "nem görcsöl", meg "figyel" 1-2 hónap után. Neked olyan kevés idő alatt jött szerencsére, hogy azt sem tudtad meg, milyen terhességet igazán akarni. Viszont ha eltellik 7-8-9 hónap úgy, hogy semmi nem történik, akkor már a figyelgetés jön, hidd el.
2018. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!