Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegy szedésével kinek...

Clostilbegy szedésével kinek sikerült teherbe esnie és hányadik hónapban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nálunk semmi sem ment zökkenőmentesen a családban,azt mondták annyi az esélyünk a terhességre mint megnyerni az 5ös lottót.

Tesóm első gyereke a második havi adagtól a második gyereke az első adagtól,a harmadik magától sikerült.

Én az első adagtólterhes lettem ámde 6 hetesen nem volt szívhang.....aztán mikor nem vártuk magától sikerült orvi nélkül a pici:-))

Ne érts félre nem az orvi miatt nem volt szívhang..nem tudtam nem éreztem hogy az vagyok,és napi min 12órákat doloztam megállás nélkül emelgetés,talponlét,idegesség ráadásul a főnök lelépett.....

Sok sikert a bébihez és jó egészséget:-))

2010. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi remélem ez segit majd nekünk is
2010. jún. 25. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia,nekem az elso adag segített, a 3.napotol,szedtem napi 1 szemet 5 napon át.Nem tudom mikor volt tole ovum,valoszinu késobb,mint ahogy éreztem,mert a teszt csak a 32.napon lett pozi.Bár hozzá tartozik,h ciklusaim hossza változo 30-35 nap. jo babásodást!:)kb.5 hetes km:)
2010. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia nekem is hosszuak a ciklusaim 35 naposak általába de most egy héttel elöbb megjött sajnos készen vagyok
2010. jún. 25. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első gyerek az első hónapban összejött. A másodikkal próbálkozunk most és volt már 4 Clostis hónapom, de nem sikerült eddig.
2010. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a 2.hónapban sikerült a kisfiunk.43-50 napos ciklusom volt.11hós kisfiú anyukája.

Drukkolok!

2010. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
első hónapban sikerült, de sajnos elvetéltem. Egy hónap kihagyás és amikor újra szedtem az első adagtól terhes lettem. 3 hós kislány anyukája
2010. jún. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!