Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Igazából csak paranoiás vagyok (remélem) és valaki nyugtasson meg hogy ez képtelenség😂

A barátommal nem feküdtünk le csak pettingeltünk. Mondtam neki hogy ne nagyon fogdossa magát hogy ha nem akarja hogy az előválladék vagy bármi belém kerüljön. Aztán teljesen beparázott a gondolattól és a fülembe ültette ezt az egészet. Azt mondta nem volt olyan a keze.(csak mi van ha mégis de szinte tuti biztos hogy nem mert figyeltünk rá meg miután beparázott megtörölte a kezét) Ráadásul (bocsi tudom undorito) nem sokat számít ugyan de megvolt és még tampon is volt bent.

Ami most megijesztett az a vérzésem mert most eltelt a menzeszem óta 4 nap és pecsételő vérzésem van és nem tudom mitől.


Nyilván most hogy így ezt kiírtam magamból 0.0000001% az esélyét látom ennek de azért érdekel h hol van a határ?


2018. nov. 8. 23:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Terhes akkor lehetsz, ha

- védekezés nélkül beléd hatol. Ha kívülről simogat, rádélvez, stb. de nem teszi be, akkor nem. Ha kiveri magának és megtörli a kezét majd megujjaz, attól sem (a spermium 1-2 perc alatt elpusztul a levegőn). Ha simán megmossa a kezét akkor sem. Ha mocskos dolgokat suttog a füledbe a metrón, akkor sem. Ha tampon van bent, akkor sem, hacsak bele nem mártogatta az anyagba mielőtt betetted. Ha beteszi a szerszámot védekezés nélkül, akkor igen, és mindegy hogy fél percig vagy fél óráig volt bent. Akkor is, ha részeg voltál és nem emlékszel rá. Akkor is, ha "vigyáz". Akkor is ha kiverte előtte, és akkor is ha nem.

- nem számít védekezésnek a megszakítás és a spermicid. Vagyis annak számít, de nagyon megbízhatatlan, ezért ne hagyatkozz ezekre. Te küzdesz meg a nem kívánt terhességgel, ezért sajnos mindig neked kell jobban észnél lenni.

- nem garantált, hogy terhes leszel ha nem védekeztek, és az sem, hogy védekezés mellett nem eshetsz teherbe. Bár ez annyira ritka, hogy a statisztikai adatok általában a helytelen használatból származnak. Ha biztosra akarsz menni, húzzatok gumit és ellenőrizzétek utána. Ha kiszakadt vagy lecsúszott, még mindig el lehet menni esemény utániért.


Személyes vélemény: a szex olyasmi, aminek illik utánanézni, mielőtt ész nélkül belekezdesz. Ha az alapokkal nem vagy tisztában, ne csináld. Ha már nagyon szeretnéd, akkor szánj rá egy délutánt és olvass utána egy megbízható helyen, hogy mik a kockázatok. Nem sok van: terhesség, nemi betegség és ezek kombinációi. Ezek létező dolgok, nem arra találták ki őket, hogy az iskolában riogassanak vele. De elég könnyen meg lehet érteni, hogy mitől lehet és mitől nem. Erre ne sajnáld az időt, mert nagyon gáz úgy szexelni, hogy fogalmad sincs mit csinálsz.

2018. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!