Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Tegnap vesztettem el a szüzességem.Éppen 1-2 napja ért azelőtt végett a menstruációm.A barátom csak nagyon kicsit tolta be,mert nagyon fájt utána rögtön ki is húzta.Az előváladéktól félek a leginkább,mert az is tartalmaz spermiumot és félek,hogy terhes leszek.Ennek mennyi az esélye?


U.i:Igen tudom,hogy hülyék voltunk,hogy gumi nélkül csináltuk.



2018. okt. 14. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
50 %
2018. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Mehetsz esemény utánit íratni.
2018. okt. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem sok esély van rá.


Miért nem húztatok gumit, ha tisztában vagytok a veszélyekkel?

2018. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

“Az előváladéktól félek a leginkább,mert az is tartalmaz spermiumot és félek,hogy terhes leszek.”

Ha ezt tudtad, MIÉRT engedted meg??

Gratulálok, ha most nem is, de ilyen felfogással később majd biztosan terhes leszel.

Jó aggódást egy hónapig.;)

2018. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem még várnod kelett volna ezzel, ha máris gyakorin kérdezősködtsz hogy terhes lehetsz-e. Ha valaki érett erre a dologra akkor utána nem kell feltennie ilyen és hasonló kèrdéseket, mert ha nem akar egyből babát tudatosan védekezik, másrészt tisztába van azzal hogy egy ilyen szituációba mennyi az esélye annak hogy terhes legyen.
2018. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Úgy néz ki,hogy ebből esemény utáni tabletta lesz és tanultam az esetből.Holnap anyukámmal beszélni fogok,hogy menjünk el gyógyszert iratni és elmegyek gumiért is.
2018. okt. 14. 16:01
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Édes istenem.... amikor kislányok szexelnek kisfiúkkal -_- Legalább húznátok gumit, az ég áldjon meg. Gratulálok, menjél esemény utánit iratni a semmire. Az nem cukorka ám, hanem egy kib#szott nagy hormonbomba, ami felborítja a ciklusod meg az egész hormonháztartásod. Kötve hiszem, hogy terhes vagy annyitól, hogy betette. Az se ártott volna, ha leírod, hány napig tartott a menstruációd. Mivel baromira nem mindegy, hogy a ciklus harmadik, vagy épp hetedik napjáról van-e szó. Ha a ciklus harmadik napján történt, és csak ennyi volt, hogy berakta, akkor az esélye kb. 0 annak, hogy terhes vagy. De menj csak és tedd tönkre magad a hormonokkal. Legalább olvasnál utána, ha már felvilágosítás nélkül elég nagylány vagy hozzá, hogy gumi nélkül szexelj.
2018. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Ezért nem kell esemény utáni. Ennek az esélye minimális, a tabletta viszont rombol.
2018. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanmar, ha ilyen könnyen készülne a gyerek rengetegen sétálnanak terhesen az utcán, kB minden második nő. Mi élesben csináljuk a ferjemmel már egy éve, meg sincs gyerek. Ennyiért ne vegyél be tablettát,mert az nem cukorka, ahogy előttem is írták. Viszont mondjuk vannak pechesek, akiknek összejön meg ennyitől is.
2018. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért ennyire könnyen nem jön össze a gyerek! Még fiatal vagy, tapasztalatlan, érthető, hogy parázol. A szüzességem elvesztése körül én is ilyen volt. Kínosan figyeltem arra, nehogy előváladékos kézzel nyúljak a barátnőmhöz, meg ilyenek.


Nyugodj meg! Ha tényleg csak annyi történt, amit leírsz, tehát picit betette, de nem ment el, akkor szinte kizárt, hogy terhes legyél. Az előváladék önmagában szinte soha nem tartalmaz spermiumot. Akkor lehet gond, ha egy előző ejakulációból a húgycsőben maradt ondót a következő előváladék kimossa. De ha nem volt előtte ejakuláció, ill. pisilt a srác, akkor nincs gond.


Emiatt kár lenne az esemény utánit bevenni, mert az teljesen felborítja a hormonháztartásodat!


Viszont legközelebb húzzon gumit a srác és csak akkor engedd bármennyire is betenni, ha már rajta van! Mert nem az előváladék lesz a gond, hanem ha jön a "jaj, bocsi" és szépen elmegy benned!

2018. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!