Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progesterone exeltis hormongyó...

Progesterone exeltis hormongyógyszert szedett e valaki folyamatosan?

Figyelt kérdés
2018. nov. 9. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, jó sokáig. Mi a kérdés?
2018. nov. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13 hétig szedtem folyamatosan,sajnos nagyon sokszor kábának éreztem magam töle de tul lehet élni.
2018. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem is felirta a doki mivel nagyon alacsony volt a progeszteron szintem, így nehezen jön össze a baba.

Sajnos sok helyen olvastam hogy folyamatosan nem szabad szedni, és sokaknál csak a menstruációt követően kell elkezdeni szedni pár napig.

2018. nov. 11. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért pár napnál tovább lehet szedni😁😁4 hetes terhes voltam mikor felirta a doki és 13 héten kedtem csökenteni,igy a 15 ik hétig teljesen abba hagytam.De nekem mondta az orvosom hogy tovább nem is lehet szedni csak akkor ha indokolja valami mert Máj kárositto hatása van hosszutávon.
2018. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!