Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 napja késik a menstruációm,...

Kloty22 kérdése:

9 napja késik a menstruációm, csináltam egy tesztet akkor amikor még csak 2 napja késett és az negatív lett. Szerintetek érdemes újat csinálni?

Figyelt kérdés
Hányingerem van és minden nap olyan érzésem van hogy "na most meg fog jönni, de semmi) fáj a fejem gyakran és rosszul vagyok minden szagtól. De szokott ilyen velem előfordulni mielőtt megjön, ezért nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Szerintetek csináljak új tesztet, esetleg dokihoz menjek?

2018. nov. 4. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
9 nap késéssel nem kell orvoshoz menni. Csinálj még egy tesztet.
2018. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2018. nov. 4. 10:46
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Kedves Kérdező! Nálam is ugyan ez a helyzet, mintha èn írtam volna ki :D Nem tudom mi lehet, nem szokott kèsni. Hányingerem van, irritál minden szag.. Fájdogál a hasam.. Èn ma tesztelek újra.
2018. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én még mindig nem vettem újat mert annyira úgy voltam vele, hogy jól van tuti a vizsgáimra fog megjönni felesleges. De nem így lett szóval holnap szerintem veszek egyet én is :)


Nálad mi a helyzet? Megcsináltad már?

2018. nov. 5. 14:08
 5/9 anonim válasza:

Sziasztok!


Ez a kerdes olyan , mintha en irtam volna meg a szamok is egyeznek :D csak en PCOS vagyok , es a doki azt mondta nem kell kezelni mig nemszeretnem babat . Tesztem ugyszint negativ lett mint ahogy irtad is ugyanigy teszteltem mint a kerdezo :) hogy alltok lanyok mit mutatott a teszt? :)

2018. nov. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nem volt időm venni, de még mindig semmi :D
2018. nov. 5. 17:43
 7/9 anonim ***** válasza:
#3 as vagyok, hát megcsináltam a tesztet, atom negatív, rá 1.5 órára meg is jött.. Pont ezért nem akartam újra tesztelni, de ennyit nem szokott késni :( neked azért drukkolok!
2018. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Oh sajnálom :( Majd legközelebb :)

Én holnap reggel csinálom meg. :)

2018. nov. 6. 18:20
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok!


En mar “feladtam”! Aztan megint kesett , egy hete szerda reggel csinaltam egy tesztet es olyan eros pozitiv lett ,majdnem kicsattantam oromomben :) jovoheten megyek dokihoz elotte nincs! Nemtudom mi tevo legyek a fonokomnek mar szoltam mert fizikai munkat vegzek ,vegyszerekkel dolgozom ,szobalany vagyok ,lift nincs 😏🤔azt mondta segit, na de vegyszerek nelkul takaritani nem lehet 🤷‍♀️ Emeletes agyakra maszok fel-le..... ti mit csinalnatok a helyemben?

2019. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!