Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most őszintén! Pettingtől...

Most őszintén! Pettingtől lett már nő terhes?

Figyelt kérdés

Annyi ilyet láttam,hogy spermás ujjal felnyúlt stb...

Ezekből most komolyan,van hogy terhesség lesz?

Vaannak akik pontosan napra,évekig próbálkoznak ovulációkor.



2018. nov. 13. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Én annyit tudok mondani hogy nálunk többször volt petting -nem voltam terhes. Viszont a neten olvasottak sokszor beparáztattak és igenis elhitették hogy gond lehet, így izgultam sajnos 14-15napokat, feleslegesen. Mostmár nem teszem, de tapasztalatlanként, akinek csak 4-5 pettingje volt élete során igen is tudtam parázni hogy gond lesz.
2018. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Az ilyen kérdéseknél mindig elmesélem, a 3-ból az egyik gyerekünk bizony attól lett, hogy miután a férjem elment, én felkenegettem a cuccot magamnak. ;) ( Peteérésem volt, terveztük a gyereket, de akkor éppen így esett jól a drágámnak. )
2018. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ugye?

Én is paráztam,aztán rájöttem felesleges,mostmár várom a menstruációm.

engem is a sok gyakoris idegel fel,itt mindenki terhes minden apró dologtól.

2018. nov. 13. 21:49
 4/13 A kérdező kommentje:
Felkenegetted?ezt hogy érted?
2018. nov. 13. 21:50
 5/13 anonim ***** válasza:

1 vagyok. Még annyi hogy nem igy lett tervezve de szinte mindig ovu előtt 1-2 nappal vagy utána 1 nappal vagy pont ovukor volt nálunk a petting.

De amugy sokaknak a petting kicsit többet jelent, mint amit amúgy.

2018. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Számodra mit jelent?

A kedvencem az,hogy csak petting volt de zárojelben"20mpig berakta."

2018. nov. 13. 21:53
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
#2 felnyúltam spermás kézzel
2018. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A petting nálam azt jelenti hogy nincs behatolás.

Igen. Vannak ilyenek, hogy csak 5-10 másodpercig volt bent. Aztán ahogy meséli a sztorit akkor már valahogy 30-35mperc lesz stb.

2018. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nincs ilyen. A megtermékenyüléshez a méhen túlra a petevezetőkig kell eljutnia a spermának, ehhez ki kell lövellnie a péniszből, vagy legalább hagyni kell őket befolyni. Spermás kézzel felnyúlni nem elegendő, ha utána valahogy be is folyatja őket, akkor esetleg lehet terhesség.
2018. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, minden lehet. Volt már olyan is, hogy úgy termékeny út meg mint a Szűz Mária. Hogy csak raneztek. 🤣 A mai világban, minden lehet
2018. nov. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!