Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes pettingtől?...

Lehetek terhes pettingtől? Ugye nem?

Figyelt kérdés
Barátommal pettingeltünk és ő elélvezett majd a spermás hímvesszőjét a hüvelyemhez dörzsöltük, de nem tette be. Most 3 napja késik a mensim és gyenge alhasi szúró fájdalmam van, és puffadás ugyan úgy az alhason, de azt olvastam ez petefészek ciszta tünete is lehet ugyanis semmi más terhességi tünet nincs.. Ja, fehér krémes folyásom van. Segitsetek kérlek!
2015. márc. 28. 08:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Elenyésző az esélye, lényegében kizárt. De legközelebb mossátok le a barátodat, ha elélvezett, és remélem, volt kéznél óvszer, ha esetleg kísértésbe estek a továbbmenést illetően.
2015. márc. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Segítsünk? Miben? Vegyél egy tesztet és megtudod, itt senki nem fog beléd látni.

Amúgy meg ne szexelj, ha ennyire nem vagy hozzá felnőtt!

2015. márc. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, legközelebb nagyon figyelünk rá.. Amugy már mielött meg kellett volna jönnie is sokat stresszeltem rajta, és most is. Lehetséges, hogy ezért késik? De mégis miért fáj már lassan 1,5-2 hete a jesam?
2015. márc. 28. 08:23
 4/13 anonim ***** válasza:
De miért kezdetek bele valamibe úgy., h gőzötök sincs az egészről? Abban mi a jó, ha utána lehet idegeskedni, görcsölni, h vajon terhes vagy-e? Miért nem olvasgatsz egy kicsit a témában, h ne se.gghü.lyén kezdj el szexelni?
2015. márc. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem tette be, nem valószínű.
2015. márc. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De van róla fogalmunk, es ugy voltunk vele hogy nem lesz belole baj csak most hogy nem jott meg gondolkozni kezdtem hogy vajon azert lehet e.
2015. márc. 28. 09:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a stressz miatt késik.
2015. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi amugy a kérdéseket :) az utolsóhoz szólnék, hogy az alhasi fájdalmak mitől lehetnek? És a puffadás? Lehet csak beképzelem, és a szervezet produkálja azokat? Csak mert nagyon tartok tőle :/
2015. márc. 28. 09:59
 9/13 A kérdező kommentje:
Válaszokat* bocsi
2015. márc. 28. 10:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Vegyel egy tesztet es csinald meg holnap reggel elso vizeletbol!
2015. márc. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!