Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Újabb "Lehetek terhes a...

Újabb "Lehetek terhes a pettingtől? " kérdés

Figyelt kérdés

Középidőben volt egy durva petting, közvetlenül nem ért hozzám, azaz behatolás nem volt, de azonkívül minden.

Nem gondoltam, hogy terhes lehetek, eszembe se jutott, hisz nem először pettingelünk így, de most tűnt fel, hogy a mindig pontos menstruációm késik 1 hete. Csak nem ettől lennék terhes? Azóta semmi sem volt. Ha továbbra is késik, veszek tesztet, de egyelőre el se tudom hinni, hogy esetleg terhes lehetek.

Ha jönne a baba, nem esnék kétségbe, de azért még nem jönne jókor.


2011. jan. 7. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Unatkoznak az emberek :D
2011. jan. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Egyéb hozzáfűznivaló?
2011. jan. 7. 01:04
 3/6 anonim válasza:
Bocsi, de most kicsit vulgáris leszek, fölösleges virágnyelven kerülgetni a szavakat. Ha kiverte a srác petting közben és kb átunna azonnal fél percen belül (de max két perc, ezután az ondósejtek kiszáradnak) megujjazott igencsak mélyen olyan kézzel, akkor nem kizárt bár annyi esélye van mint a 10.-ről való zuhanást komolyabb sérülések nélkül megúszni. Magyarul volt már példa ilyenre, de szinte kizárható hogy be fog bekövetkezni.
2011. jan. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy neked mást fogunk írni, mint a többi 600 ugyanezt kérdezőnek? És lám, tényleg nem írunk mást: ettől ugyan nyugodtan alhatsz.
2011. jan. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hányszor és hányféleképpen fogod még kiírni ezt a kérdést????Egy kérdésedre is kaptál elég választ,miért írod ki naponta többször is??
2011. jan. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Állj! Én nem írtam ki több kérdést.
2011. jan. 7. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!