Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli 2 csík? Képpel!

Időn túli 2 csík? Képpel!

Figyelt kérdés

Lejjebb írt kérdésem kapcsán ott osztottam meg, de kirakom ide is. Nem élem bele magamat de hátha mondtok tapasztalator. Hétvégén újat csinálok majd.

[link]


2018. nov. 16. 11:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az időn túli második csík nem érvényes! A teszt papírján is rajta van, hogy így érvénytelen és nem jelent terhességet. Csinálj egy másik tesztet.
2018. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy férne bele az eseményutáni idejébe?! 😱 ezt te sem gondoltad komolyan ugye?


Kérdező. A legtöbb tesztnél írják hogy időntúl nem érdekes az eredmény. De szerintem ez azért elég erőske... hány napja késik? Tesztelj 2-3 nap múlva

2018. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Ez egy tok pozitív teszt! Nem hiszem h időn túli, max nem figyelted. Nekem volt idom tudom amiből baba volt, de azt bogarászni kellett, ez meg leugrik a csikrol!
2018. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is van esély rá, hogy pozitiv. Oké, hogy időn túl megjelenhet egy HALVÁNY második csik, ami általában szürkés, de ez egy viszonylag erős rózsaszín csík. Én halkan gratulálok! ;)
2018. nov. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
babát szeretnénk, remélem pár nap és pozi lesz
2018. nov. 16. 12:37
 6/22 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) igen nem figyeltem, mert a fiam kiöntötte az innivalót és 5 perc után félreraktam mentem felmosni. Amikor ki akartam dobni rá kb 1 órára, nem hittem a szememnek. Soha nem volt még ilyen.
2018. nov. 16. 12:41
 7/22 A kérdező kommentje:
amúgy élőben még erősebben látszik a csík, a kép nem adja vissza.
2018. nov. 16. 12:51
 8/22 anonim ***** válasza:

Esemény utáni, ha már csíkos a teszt? :D minimum két hét eltelt már az aktus óta, kapkodhatná a kérdező az esemény utánit, bár itt a kérdező akar babát, szóval nem is értem az 1. választ :)

Na de a kérdésre reagálva. Szerintem ebből baba lesz, azért időn túl nem szokott ennyire erős és rózsaszín lenni a második csík :)

2018. nov. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
5 percen belul nem latszott a teszten? Nekem az picit fura, hogy nem latszott, mert most ez egy hatarozott pozitivnak nez ki. Amugy nekem is az elso tesztem egy idon tuli gabriel volt, amikor terhes voltam, de az kozel sem igy nezett ki. Azt tenyleg nagyon bogaraszni kellett.
2018. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hú köszi! Ma kéne megjönnie, remélem nem fog. A tesztet tegnap este csináltam. Ma veszek és reggel tesztelek ha nem jön meg.
2018. nov. 16. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!