Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor is negatív az eredmény,...

Akkor is negatív az eredmény, ha lehet látni a csík helyét? (képpel)

Figyelt kérdés

Péntekre kéne jönnie a nem vártnak. Persze nem bírtam kivárni. :) Két ilyen tesztem is van, amin a 2. vonal helye látszik, és nem igazán tudom hova tenni. Gyakran járok pisilni, néha szúrkál a petefészkemnél, a melleim rettenetesen fájnak, és mintha meg akarna jönni néha. Szerintetek ebből lehet pozitív? vagy csak a második csík helye látszódik?


[link]



#terhességi teszt #pozitív vonal helye
2018. febr. 28. 16:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
100% negatív
2018. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

Nekem ilyen volt a nemvart előtt 5 nappal, ugyanez a teszt.


20 hkm

2018. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2. valaszolo: gratulalok! sok egeszseget nektek :) remelem velem is igy lesz, es csak siman korai volt a teszt.
2018. febr. 28. 17:08
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj holnap reggeliből. Ha erősödik az nagyon jó. Megy a drukk
2018. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap múlva csinálj egy új tesztet.Nekem is nagyon halvány volt a második csík,most itt alszik mellettem az eredmény:-)
2018. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat! bizom benne, hogy vegre sikerult. :)
2018. febr. 28. 17:57
 7/20 anonim ***** válasza:
37%
hát ez nem negatív. elkezdett színeződni a csík,tehát van hcg a szervezetedben
2018. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

En is hasznaltam ezt a tesztet (tobbszor is, 2 terhessegnel). Nekem akkor volt ilyesmi rajta, amikor nem vart elott teszteltem es terhes voltam. Alig lehetett latni, talan annyi, hogy az a halvany vonal vastagabb volt az enyemen picivel, kb, mint a masik csik, csak tenyleg extra halvany.

Amikor nem voltam terhes, akkor egyaltalan nem latszott masodik vonal, meg a helye sem.

Nem azt mondom, hogy ez pozitiv, mert meg nem lehet annak venni, de nem remenytelen egyaltalan.

Penteken tesztelj ujra, ha baba van, akkor mar egyertelmu lest.

2018. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a valaszt. :) penteken mindenkepp csinalok még egyet.
2018. febr. 28. 19:41
 10/20 anonim ***** válasza:
Hàt....ebből mèg bàrmi lehet. Nekem volt olyan tesztem, amin lehetett làtni a tesztcsìk helyèt, de akkor az negatìv volt. Szorìtok... 😉
2018. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!