Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kérdés. Vajon Terhes...

Teszt kérdés. Vajon Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már napok óta tesztelek, mindig más tesztet használok. Először Pregansens amin kijött egy fehér csík és közvetlen fölötte a szines időn belül, majd a Gabriel cseppentős teszt időn túl pozi lett, és ma délután meg a roüed cseppentős időn belül halvány pozitív, és ugyanabból a vizeletből az X-epil tesztcsík meg full negatív. Mára nem vártam. Viszont orvoshoz csak másfél hét múlva tudok menni. Mikor érdemes tesztelni? Vagy egyáltalán terhes vagyok

2018. nov. 16. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz képet küldeni ?

Egyèbkent szerintem ennyi halvány pozi teszt nem valószínű hogy téves :)

Mikorra nem várod ?:)

Predictor teszt nagyon bevált nekem , reggel első pisibol tesztelj :)

2018. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod sajnos nem tudok képet küldeni mert kidobtam a teszteket, csak azt nem értem hogy az x-epilt annyira dicsérik, igaz régen nekem is bevált de most miért mutat negát mikor a többi teszten "van valami kis csíkocska" ?
2018. nov. 16. 21:00
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy mára nem vártam :) és még egy kérdés a pregansens patikai teszten mindig megjelenik az a hófehér csík? És közvetlen fölötte van a szines vonal? Nehéz így értelmeznem :/ bocsánat a sok kérdésért de annyira izgulok hogy lesz e baba :D
2018. nov. 16. 21:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben! Gabriel nekem is időn túl pozi lett. Lentebb van kérdésem is. A te tesztedről mutatsz képet? Mára nem vártam én sem! Szorítok!!
2018. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én pozitívnak mondanám, ennyi fals negatív nem hiszem hogy van. Próbáld ki a Gabrielt is, nekem ez eddig bevált. Nemvárt napját olyan erős pozitívat adott, hogy kiverte a szememet :)

Amúgy szerintem gratulálhatok! :)

2018. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 fajta teszt is halvány pozi volt, közben ugyan azokból a mintákból az xepil még mindig full nega... Nagyon gagyi lett, szal az xepilre ne alapozz
2018. nov. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erdekes nekem forditva volt... A gabriel mutatott negativat amikor utana az xepil meg nagyon eros pozit. Persze baba lett. 😊
2018. nov. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Romed tesztem tegnap délután időn belül szemmel láthatóan halvány pozitív lett :) most reménykedek hogy ne jöjjön meg. Ennyire gagyi lett az x-epil? A kislányomnál már a nemvárt napján szép pozi lett 2 éve
2018. nov. 17. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!