Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes vagyok? Régóta...

Vajon terhes vagyok? Régóta nem voltunk együtt a férjemmel mivel külföldön dolgozik.

Figyelt kérdés
Megjött február 7-én tartott 5-6 napig. Február 15-én kimentünk hozzá de 16-ra értünk ki. együtt voltunk védekezés nélkül.. Tegnap csináltam egy tesztet, de negativ lett. Lehetséges hogy teherbe estem?
2018. márc. 3. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Megadjam madame piszoár számát? Hátha ő választ adhat a kérdésedre.
2018. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az aktust követő 14 nap után sem mutatja ki a teszt, akkor nem valószínű.

Elvileg lehetséges, persze, ha nem védekeztetek.

Csak már a tesztek ennyi idő után ki szokták mutatni.

2018. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Igen, lehetséges, mivel védekezés nélkül szexeltetek. Ha késik, csinálj tesztet, szerinted mi honnan tudjuk?
2018. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 28 naposak a ciklusaid,akkor febr.20-a körül volt peteérésed.Nem valószínű,hogy pont elcsíptétek a termékeny napokat,de persze nem kizárt.
2018. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!