Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítással teherbeesni...

Megszakítással teherbeesni tényleg annyira könnyű?

Figyelt kérdés

Annyi embertől olvasom itt, hogy megszakításos védekezéssel van együtt a párjával és terhes lesz, ez tényleg ilyen gyakori?! Nekünk 2 gyerekünk van, mindkettő rögtön megfogant amikor szerettük volna, pedig elötte és a köztes időben is így védekeztünk és sose volt gond. Akkor most jobban kellene figyelni, hogy már szültem, mert így nagyobb az esély a teherbeesésre?! Tisztában vagyok vele, hogy ez nem védekezés, de nagyon meg vagyok ezen lepődve. Vagy akik így lesznek terhesek nem jól alkalmazzák a módszert?


2 éves és 11 hetes baba anyukája


2018. nov. 17. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Pearl-index: 100 nőből kb. 30 teherbe esik mellette egy éven belül.

Mi jól alkalmaztuk, és mégis baba lett, elsőre. De én amúgy is nagyon könnyen teherbe esek.

2018. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Könnyen teherbe estem, amikor próbálkoztunk.

Előtte pár hónapig megszakítással védekeztünk, de akkor már nem lett volna gond, ha besikerül a baba.

De én mellette hőmérőztem is, és csak ovu után voltunk együtt megszakítással.

2018. nov. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

A nagyfiam előtt másfél évig megszakitással védekeztünk, elsőre sikerült a fiam, mikor már élesben akartuk. A mostani terhességem előtt is így védekeztünk, mert nem bántuk volna, ha jön. Végül szintén az első próbálkozós hónapban sikerült.

32hkm

2018. nov. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Sokáig megszakítást alkalmaztunk, nem estem teherbe.Mikor akartuk a 2.hónapban sikerült.

Franc tudja...nekem ez az előváladékos dolog sem tiszta...lehet benne sperma vagy nem, vagy marad a rendszerben ejakulálás után cucc ha nem pisil a férfi és aztán az van az előváladékban...

Én azt gondolom, hogy ha a férfi tényleg időben kiveszi és előtte nem volt orgazmusa, akkor nem lehet teherbe esni.Viszont annyian állítják az ellenkezőjét...mondjuk azt is sokan mondják, hogy gumi-gyógyszet-spirál mellett lettek terhesek.

És akkor ott vannak azok akik akarják, figyelik az ovut, hőmérőznek, és mégsem jön össze évekig.

Nem tudom...én azt is el tudom képzelni, hogy van akinek van az előváladékban spermium és van akinek nincs.

Minden esetre mi már óvszerezünk, 40 éves vagyok, 20-13-1.5 évesek a gyerekek, én már semmiféleképpen nem akarok teherbe esni.Hiába működött a megszakítás, mégsem merem már bevállalni.

2018. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Mi kb. 5 évig védekeztünk megszakítással, nem lettem terhes. Amikor pedig babát szerettünk volna az 1. hónapban sikerült.
2018. nov. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 18 éve ezt alkalmazom, nincs baj.

Amikor szerettem volna gyereket, elsőre sikerült.

Szerintem ha helyesen alkalmazza a férfi, kicsi rà az esély.

Ennek ellenére a lányomnak ezt nem fogom ajànlani.

2018. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Józan ésszel átgondolva: aki kifejezetten babát szeretne, annak nyilvánvalóan nem ez a leghatékonyabb módszer a teherbeesésre. Aki viszont kifejezetten nem szeretne babát, annak a legkevésbé hatékony fogamzást megelőző módszer. SZóval ez az , ami kb. semmire sem jó, ha belegondoltok: babát csinálni kevés, babát megelőzni kevés, ráadásul az élvezeti értéke is meglehetősen korlátozott.
2018. nov. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Élvezeti értéke korlátozott?

Azért nem csak a hasra/hàtra/combra tud elélvezni a férfi, azért akad még olyan hely, ahol igenis élvezet szàmàra is.

2018. nov. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as. Köszönöm, tudom.


De ne csináljunk úgy, mintha társadalmi szinten a másik hely mindkét fél részéről a szexuális élvezet mindennapi forrása lenne. Egész egyszerűen nem így van. A többségnél finom fűszere a szexuális életnek, de nem alkalmazzák napi szinten.


Ha így lenne, akkor egyszerű lenne az élet, aki nem akarna gyereket, csak ezt a másik helyet használná.....

2018. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kizàrólag az anàlis szexre gondoltam, a szànkat sem csak beszélgetésre hasznàljuk, de mindegy is, mert nem ez volt a kérdés.
2018. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!