Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek tényleg ennyire...

Szerintetek tényleg ennyire könnyű teherbe esni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdést végignéztem a kategóriában, ahol a hozzászólók mindig fel tudtak hozni egy olyan példát, ahol a leglehetetlenebb helyzetekből lett gyerek. Közben itt az oldalon a legtöbb "teherbe eshettem?" kérdésnél a válaszoló nem esett végül teherbe és sokan küzdenek is azzal, hogy gyerekük legyen, mégsem jön össze, nemhogy eseményutáni/ovuláció utáni szex/fogamzásgátló/pesszárium mellett.


Tudom, hogy a természet gyakran megtréfálhatja az embert, de csak pár órája vagyok itt és már rosszul vagyok tőle, hogy szinte elég csak egy férfire nézni egyesek szerint, teherbe esel. Kicsit eltúlzottnak érzem és nem akarok ezzel senkit megbántani, csak ez a riogatás elég nevetséges és elég érdekes, hogy mindenkinek van egy csodagyerek ismerőse.


2018. jún. 15. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, kinek így, kinek úgy! Én is azok közé tartozom akiknek kb lehetetlen volt a terhesség, mégis sikerült! Nem riogatások ezek
2018. jún. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem könnyű volt. 1 hónapig, kb 6-7 alkalommal voltunk együtt a párommal védekezés nélkül és terhes is lettem (pedig nem számolgattunk, akkor voltunk együtt, mikor jól esett)

Ha kiszámolom, lehet hogy elég lett volna egyetlen alkalom is. A párom pl úgy fogant, hogy az apja messze dolgozott és abban a hónapban 1x látogatott haza.

A “nem védekezés” pont ugyanolyan mint a “nem megfelelő védekezés”.

2018. jún. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 7. hónapban sikerült ovu teszteltem is.

Barátainknál egy alkalommal megszakítással, másiknál egy hét nászút alatt. Előtte védekeztek így tuti akkor sikerült.


Nem lehet előre látni melyik aktusból sikerül baba. Ezért nem érdemes játszani vele.

2018. jún. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Az oldal nagyon nem releváns adatokkal rendelkezik


1: azok írnak, akiknek gondjuk van, vagy vélhetően lesz annyira ráparáznak


2. Azok írnak akik lehetetlen helyzetben estek teherbe



Aztán vannak azok, mint pl jómagam, 2010 óta tag, csak néhány kérdésre kerestem itt a választ.. 5. Ciklusunk volt sikeres, ez 4 hónap, egészségesek vagyunk. Nagyjából az az átlag, ha nincs semmi baj...


Szóval ne innen akarjunk messzemenő következtetéseket levonni

2018. jún. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez tökre egyénfüggő. Van aki könnyen teherbe esik, van aki nem. Én is az a fajta vagyok,aki épp, hogy jött a gondolat, terhes is lett. 5 alkalommal rögtön összejött. Abból egyszer elvetéltem sajnos.
2018. jún. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én durva nőgyógyászati betegségek mellett lettem spontán terhes, az orvosok is csodálkoztak. De van ilyen, igazán senki nem lát belénk.
2018. jún. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mindentől függ de ha éppen minden klappol sikerülhet nagyon gyorsan. Én majd egy évtizedes fogamzásgátló abbahagyása után 1,5 hónappal már terhes voltam.
2018. jún. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen könnyű. Nem vagyunk egyformák. Öt terhesség jött össze úgy, hogy a férjem "csak rámnézett", sajnos két missed ab lett. Utóbbiak oka egy nőgyógyászati betegség, amitől rég meddőnek kéne lennem. 16 évesen azt mondta a nőgyógyász, hogy lehet, sose lesz gyerekem.

Ugyanez a nőgyógyász ajánlotta fel a 3. gyerek után a petevezezék elkötést. Éltünk vele. Aztán ott vicceskedett, hogy volt már páciense, aki ez után is teherbe esett.

2018. jún. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőre terhes lettem, más évekig próbálkozik vagy sosem jön össze. Valakinek pont "ennyire könnyű". Másnak meg nagyon nehéz.. De úgyis mindig az egyén számít, ha te egyből terhes leszel, akkor tök mindegy a statisztika.
2018. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

Ismerek én is olyat. Ahol 40 felett elkötés utan jött a 4....

Van ilyen is,

De sajnos is,erk olyat is, akinek 8 éve nem jön, és elvileg nincs oka

2018. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!