Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély rá, hogy...

Mennyi az esély rá, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Volt egy abortuszom 6 hete, nem volt egészséges a pici, ezért el kellett vetetnem...:( az orvos mondta, hogy várjak a következő babával legalább 3-4 hónapot, hogy teljesen rendbe jöjjön a szervezetem. (12.hét után volt a műtét). Elkezdtem fogamzásgátlót szedni ezért(nagyon könnyen esek teherbe, orvos megálapitotta ezért a fogamzásgátlót javasolta pár hónapig), a menstruáció 2. Napján kezdtem el szedni...azt irja a tájékoztató, hogy ha az első napon kezdem el, mar az első szemtől hat, ha pedig a 2-7 nap között az első hónapban ajánlott védekezni mellette. En a menstruációm után 1 nappal(reggel még barnáztam, de delutánra elmúlt) szeretkeztem a párommal ovszerrel, de a végén vettük észre, hogy teljesen elszakadt a gumi, és az egész belém ment...mennyi az esély rá, hogy terhes vagyok? Normális kommenteket várok. Előre is köszönöm!
2018. nov. 17. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van rá esély, főleg ha nagyon termékeny vagy. Viszont hogy biztassalak: pontosan így járt egy kolléganőm. Hat héttel az abortusz után teherbe esett. A kislány ma nyolc éves és gyönyörű gyermek. Ne izgulj,még ha tudom, hogy nem is könnyű: bízz a természetben. F-38
2018. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Áruljátok már el, milyen az a nagyon termékeny, meg könnyen esik teherbe??? :D ti jósokhoz jártok vagy orvoshoz??
2018. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második! Az első vagyok!


1. fiatal (huszonéves)


2. tudatosan terveztek babát, és hamar összejött (csak sajnos rosszul fejlődött)


3. A terhességhez fontos markerek (FSH-LH aráyna 1:1, 20 mm-es tüszö, kb 1 cm vastag nyálkahártya) mind rendben vannak.


Ilyen aki nagy eséllyel termékeny.

2018. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát... nem. De értem, hogy megpróbáltad.
2018. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Szánalmasan buta vagy, és még ki is teszed a nagyvilág elé, kedves előző.


Pedig fogalmad sincs, honnan tudom. Egyébként kettőn közül is te segítettél többet a kérdezőnek.


Kérdező: nyugalom, fenntartom, hogy a természet eldönti.

2018. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!