Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy rá az esély hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy rá az esély hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk a párommal, bennem ment el. Pontosan szedem a fogamzásgátlómat. Semmi más tablettát nem szedek ami esetleg befolyásolná.

Következő menstruációm meg is jött rá másfél hétre ahogy kellet neki.

Azóta nem voltunk együtt sehogyan, tegnapra vártam hogy megjöjjön de nem jött és még ma sem.

Félek hogy baj van.

Szerintetek van okom aggódni?

Holnap már megyek tesztért.

Előre köszönöm a válaszokat.



2018. jún. 30. 21:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem mondani hogy semmi gyanús jel nem volt eddig.Hányinger hányás stb...

De kezdek nagyon aggódni...

2018. jún. 30. 21:29
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy. N
2018. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem..

De vajon akkor miért késhet?..

2018. jún. 30. 21:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szedted, és semmi nem gyengítette a hatását, esélytelen a terhesség. Csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj. Viszont arra felhívnám a figyelmedet, hogy fogamzásgátló szedése alatt nincs menstruáció, csak megvonásos vérzés. Ennek a szünetben kell kezdődnie. Mindegy, melyik napon. Lehet akár az utolsó is. De néha ki is maradhat egy vérzés. Erről (is) ír a tájékoztató. Olvasd el az ide vonatkozó részt.
2018. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy megvonásos vérzésem van.

Csak nem azt írtam,de akkor helyesbítek * megvonásos vérzésem.

Csak azért aggódok mert általában úgy szokott lenni nálam hogy 21 napig szedem a tabit.2 nap eltelik..23. napon megjön és a maradék 5ben meg megvan a vérzés.

2018. jún. 30. 21:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nemtom,de lehetséges, hogy rástresszeltél, hogy mi van, ha mégis terhes vagY? és akkor azért nem jött még; vagy pedig esetleg vmi más miatt is stresszelhetsz pl talán
2018. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk mostanában elég sokat stresszeltem.

lehet az is.

Igazából most számolgatom,és ugye írtam hogy 23. napon szokott megjönni tehát tabi után még két nap. És az pont most van...szóval akkor lehet holnap megjön..nagyon remélem.

Csak az a furcsa ugye hogy a naptáram általában mindig pontosan kiszámolja..

2018. jún. 30. 21:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell ide naptári számolás. A 7 napos szünetben kell kezdődnie a vérzésnek. Az is normális, ha a 7. napon kezdődik. Úgyhogy no stressz! Nekem általában a 4-5. napon szokott kezdődni a megvonásos vérzés, de 1x volt már olyan, hogy a 6. napon kezdődött, 1x pedig a 7.-en. Amíg nem telik le a szünet, felesleges aggódni. De sok tájékoztató írja, hogy az is normális, ha 1x nem jelentkezik a 7 napos szünetben.
2018. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!

Tényleg..

rohadtul megijedtem,de most megnyugtattok kicsit.

Köszi még egyszer!! :))

2018. jún. 30. 21:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hogy két napot késett de abban az időszakban érthető is volt mivel a stressz is hatással van rá amiből nekem akkor jócskán kijutott. A héten pl rendesen megjött a megvonasos vérzésem. 21/L
2018. júl. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!