Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35 naposak a ciklusaim, de...

Pajtikutya kérdése:

35 naposak a ciklusaim, de már kèt napja kèsik ma vagxok a 37 ciklusnapomon, de nincs semmi terhes tünetem! Szerinterek leherek terhes?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen van ilyenkor még tünet. Csinálj tesztet majd az megmondja hogy az vagy-e. Mi honnan tudnánk?
2018. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál? Amúgy én a menstruáció elmaradása után kb. másfél hétig tök jól voltam, addig semmi tünet nem jelentkezett, szóval ez alapján simán lehetsz terhes. (Vagy csak késik, de ha tesztelsz, biztosabbat fogsz tudni.)
2018. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz terhes.
2018. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégis milyen terhességi tüneted lenne..?
2018. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,hogy ilyen hamar válaszoltatok a kèrdèsemre!Voltam már terhes,de nem emlèkszem,hogy ilyen korán voltak e tüneteim!
2018. nov. 19. 12:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 38 ciklus napomon,de menszi sehol!Talán annyi tünetem van,hogy nagyon kicsit èrzèkeny a mellem,de semmi más!!!
2018. nov. 19. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!