Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már régóta nem jön a baba...

Ha már régóta nem jön a baba és nőgyógyászhoz fordulnék, milyen vizsgálatokra számítsak és mennyi időn belül lesz eredmény?

Figyelt kérdés
PL. hányadik ciklusnapon menjek először, hogy ne maradjon ki egy hónap? Mikor milyen vizsgálatok vannak? Csak engem vizsgálnak, vagy a páromat is? Ezt külön kérni kell?
2010. jún. 28. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Először egy nőgyógyászati vizsgálatot csinálnak (rákszűrés)+ultrahang. Ezután egy vérvétel volt, hormonprofil (A mensi 2. napján). Ebből már sokmindent látni. Ezután spermavizsgálat. Megnézik a peteérést uh-val. Utána pedig irányított együttlét.

Nálam így volt :-)

2010. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én amikor elkezdtem sima nőgyógyászati rendelésre mentem.Ott megvizsgáltak és mindent rendben találtak.Beutalót kaptam ultrahangra,oda a mensi 12. napján kellett járnom,hogy van e tüszőérésem.Nálam találtak egy picike cisztát,ezért laporoszkópiát csináltak.Hormonszintet néztek a menstruáció előtti 2. és utáni 2. napon.Nekem ez jó volt.Ezután minden hónapban jártam ultrahangra és a doki monda meg mikor legyek együtt a párommal.Tudom nem valami romantikus :) de a babáért mindent megtettünk.Ez nekem fél évig tartott.Fél év után kerültem át szegedre a klinikára.Ott inszemre készítettek fel.Inszem előtt pár héttel estem teherbe :)

Sok sikert!!!!!!!!!

2010. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezt találtam


[link]

2010. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyosak vagytok!
2010. jún. 29. 09:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen külön kérni kell a dokitól.Lesz ciklus szàmolgatás,hormonvizsgálat, ultrahangos peteérés vizsgálat.Én nekem kiderült,hogy pajzsmirigyalulműködésem van,és le kell fogynom 20 kg-ot.A hormontabletta szedése után elkezdtem fogyni,persze diétával egybekötve,és az első ultrahangos peteérés vizsgàlat után mondta a doki ,hogy mikor legyünk együtt.Beletrafált!Egy év sikertelen próbálkozás után csak akkor voltunk együtt amikor a doki mondta,mert addig tűrtőztetni kellett magunkat,hogy legyen elég spermasejt,sikerült!Még a doki is meglepődött.Remélem nektek is összejön!😊
2016. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!