Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik beultetes elott 1...

Lombik beultetes elott 1 hettel spontan teherbeese, majd a beultetett embrio megtapadasa lehetseges?

Figyelt kérdés
1 embriot ultettek be, es ma kiderult az uh-n, hogy ikrek. Lehet, hogy egypetejuek, de kulon petezsakban vannak, ami az egypetejuek 18-20%-na fordul elo. Szerintetek az biologiailag lehetseges, hogy a beultetes elott 5 nappal volt pont a peteeresem akkor pont egyutt voltunk a ferjemmel es abbol is baba lett meg a beultetett embrio is megtapadt??

2018. nov. 19. 18:57
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Beültetés után osztódtak és így lettek ketten. :-)

Ritka eset, de előfordul.

Majd írd meg, mi lett!! :-)

2018. nov. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
De ha a beulti utan osztodtak akkor elvileg egy petezsakban kene lenniuk. Nem ertem ezt az egeszet😂 de idovel ugyis kiderul, legkesobb a szuletesukkor:)
2018. nov. 20. 09:33
 13/32 anonim ***** válasza:

Akkor nálad ez a dolog áll fenn:

"Ha a szétválás a 4-8. napon történik, akkor a magzatok méhlepénye közös, de külön burokban növekszenek (MONO-DI ikrek). Ebben az esetben a petezsák egy, de magzatburokból kettő lesz, illetve szeparáló hártya nő a gyerkőcök közé. A legtöbb egypetéjű ikerterhesség ebbe a kategóriába esik. "

2018. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
De 2 petezsak van!!!
2018. nov. 21. 16:01
 15/32 anonim ***** válasza:

Ja,tényleg..elfelejtettem,hogy ez a lényege a kérdésednek..:D


A doki mondta,hogy lehetnek egypetéjűek,annak ellenére,hogy külön p.zsákban vannak?Vagy ezt olvastad?

2018. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy lehetnek egypetejuek, es a neten is ezt olvastam, hogy valoban lehetseges... de hat pint ezt nem ertem mert csak akkor lehetnek kulon petezsakban az egypetejuek, ha az elso 3 napban valtak szet. De ok az meg petricseszeben toltottek, tehat ha szetvaltak volna az embriologus latta volna... ezert nem ertem ezt az egeszet.
2018. nov. 21. 18:42
 17/32 anonim ***** válasza:
Igen,sehogy sem áll össze a kép.
2018. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Erdekes... majd kiderul
2018. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 piroska és a farkas ***** válasza:
Ez de izgi!! Bocs, nem segìtettem tudom :)
2018. nov. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Bocsánat ezt én is követem :D írd meg majd miért lett ez!
2018. nov. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!