Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik rá voltak görcsölve a...

Akik rá voltak görcsölve a babatémára, de sikerült elengedni azt, utána már nem is figyeltétek, mikor van ovutok?

Figyelt kérdés

Csak egyszerűen egyszer jött a baba?

Vagy azért számot tartottátok, mikor lehet ovu és úgy időzítettetek?



Megfogadtam, hogy nem görcsölök rá. De olyan nehéz :( nektek hogy sikerült?


2018. nov. 19. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem volt az hogy már "nem tudtam" mivel mindig ovu-kor szurkált a petefeszkem és kicsit gorcsoltem. Ezért kb mindig tudtam mikor van. Nekem is iszonyú nehéz volt nem ragorcsolni de már a 7. honap sikertelen próbálkozás után azt mondtam magamnak hogy eddig nem jött ezután sem fog...és egyszerűen "csak élveztem " az életet,a férjem ölelést,az esti filmeket,szóval

"nem torodtem" a baba projektel,és a másik hónapban már nem jött meg :) próbáld lekötni magad valamivel,hogy ne katogj rajta és csak elvezzetek egymást a pároddal. S meglátod sikerül !! :)

Tudom könnyű írni és más cselekedni,de sikerülni fog! Szorítok neked!

2018. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy költözés és emiatt új munkahely segített elengedni a témát. Mivel véglegesítve voltam a munkahelyemen, ezért nem költöztem a férjemmel,hanem jó fél évig én még a régi otthonunkban maradtam. Azt terveztük, ha összejön a baba, akkor amúgy is táppénzre kell mennem, mert olyan helyen dolgoztam. Görcsösen rajta voltunk, de nem jött. Majd fél év múlva feladtam a munkám, és utánaköltöztem. Mivel új munkahelyre mentem, így elengedtük a témát. Továbbra sem védekeztünk, de nem foglalkoztunk vele. Ez áprilisban volt. Megbeszéltük, hogy most a munkával foglalkozom első sorban, és ha abban az évben nem jön a baba, akkor januárban kivizsgáltatjuk magunkat. Akkor már egyébként 17 hónapja próbálkoztunk. Május vége felé fura tüneteket kezdtem produkálni, például rosszul lettem a kedvenc tusfürdőm illatától. Ránéztem a naptárra, és hirtelen azt sem tudtam, hogy késik e már, annyira nem foglalkoztam a ciklusommal. Szóval nem hogy az ovumat nem figyeltem, vagy 10 perc volt rájönnöm, mikor menstruáltam utoljára. Majd kiderült, egy hete késik már. A költözéses mizéria teljesen elterelte a figyelmünk. Ráadásul akkor mikor megfogant a baba, nem hogy kétnaponta nem tudtunk együtt lenni, de két hét alatt egyszer voltunk együtt, mert annyira sűrű hónap volt.
2018. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Az első 2hónapot végig görcsöltük mikor kell csinálni. Utána mondtam, hogy ez így nekem nem jó mint a robotok, inkább csak szeressük egymást amikor jól esik. 3.hónapba össze is jött. Nem tudom, hogy ez miatt e de... Jól jött ki :)
2018. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondtam, hogy ha ennyire nem jön, akkor hagyjuk az egészet. Azért maradtam a munkahelyemen, mert jó GYED-et kapok. De akkor azt mondtam, hogy inkább váltok, dolgozok egy évet, és utána. Ráadásul abban a hónapban volt az esküvőnk is.

Nem figyeltem a peteérést, de tudtam, hogy kb mikor van, mert én is érzem. 2-3 naponta szexeltünk, és ennyi.

És következő hónapban meg se jött. 6 nap után lett először halvány pozitív a teszt, a doki 2 hét késés után se làtott semmit. Vérvétel, béta hcg alapján 3 hetes terhes voltam. Vagyis véletlenül sem félidőben estem teherbe, kb. 10 nappal később. Vagy a nászéjszakán, vagy közvetlen utána.

2018. nov. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 év után, 1. lombik előtti ciklusban nem foglalkoztam az egésszel, gondoltam rápihenek a ránk váró tortúrára. Elmentünk nyaralni, ahonnan már hárman jöttünk haza :)
2018. nov. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt egy vetélésem, és utána sehogy se akart összejönni. Reggelente rohantam a mosdóba ovulációs tesztet csinálni, és amint pozítiv, akkor szex. Számunkra ez a megszabott időben szexeljünk dolog, teljesen szét cseszte a szexuális életünk, mert már nem élveztük. Végül egyik reggel sírva kivágtam az összes tesztet a kukába, hogy nem lesz ebből semmi. Nem foglalkoztam vele. Két hónap múlva pozítiv tesztett tartottam a kezembe. Szerintem számít, hogy az ember ne görcsöljön, de nem könnyű elengedni, ha az ember nagyon szeretné. Drukkolok, hogy össze jöjjön nektek!!! 15 hetes kismama
2018. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is megfogadtam... De nem sikerül :(
2018. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!