Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyulladás vagy terhesség?

NickPanni kérdése:

Gyulladás vagy terhesség?

Figyelt kérdés
Október 18.-án estére erős hirtelen vérzést tapasztaltam. Következő nap este dettó. 20.-án semmi majd 21.-én megint. Ezek után rendesen 22-26 megvolt. Most vasárnapra nem vártam 11.18. Továbbra sincsen semmi. Amit nem árt tudni, hogy 12.-én este egy hirtelen nagy görcs ami elől hátul érezhető volt majd 15.-én hirtelen erős szédülés fogott el ami kb 5 órán keresztül tartott. Megjön érzés, mell fájdalom és néha baloldalt szurkálás van.

2018. nov. 20. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Teszteltél már?
2018. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem merek. Túl sok volt a csalódás. Leghamarabb vasárnap szeretném.
2018. nov. 20. 15:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném, hogy lassan 2 hete a méhnyak fent van. Mára elérhetetlen lett.
2018. nov. 20. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Tesztelni már nyugodtan tesztelhetsz, ha terhes vagy, nagy valószínűséggel már kimutatja koncentrált vizeletből.

Viszont mindenképpen fordulj orvoshoz, mert simán lehet gyulladásod, ami ha terhes vagy, sokkal nagyobb veszélyt jelent.

2018. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!