Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Emiatt lehet baja a babámnak?...

Emiatt lehet baja a babámnak? (cigizés)

Figyelt kérdés

Tehát még nem terveztük, de teherbe estem. Aminek örülünk, mert előbb-utóbb szerettünk volna. Ami viszont nagyon zavar az pedig az hogy cigiztem amíg meg nem tudtam hogy terhes vagyok, a 6. hétig. Napi 1 doboz cigit szívtam el, de amikor megtudtam hogy babát várok egyből leraktam. Közel 10 éve dohányzom napi szinten. A párom is dohányzott/dohányzik. Szerintetek lehet baja emiatt a bábánknak?

26 éves vagyok.


2018. nov. 21. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ennyitől nem.
2018. nov. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Ha most lerakod szerintem nem lesz baja. Persze a mehunkbol tisztul ki legkésőbb állítólag (tüdő után) a szutyok. De szerintem ha most abbahagyid semmi baj nem lesz. Boldog Babavarast
2018. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Nem lesz baja. Ismerősöm is ennyit dohányzott mint te, terhessége alatt sem tudta teljesen letenni a cigit mégis egy egészséges kislánynak adott életet.
2018. nov. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet tudni. De igazából nem mindegy? Te megtetted, amit lehetett, olyan is van, hogy nem dohányzó nőnek lesz beteg gyereke, a lényeg, hogy amint megtudtad a terhességet leraktad a cigit.
2018. nov. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Mi terveztük a babát , s tudom szégyen de míg ki nem derült hogy kisbabát várok en nem tudtam lerakni napi 1dobozt szívtam , mikor kiderült fokozatosan tudtam letenni a cigit kb 2hét alatt , azóta nem gyújtottam ra .

Most 20hetes vagyok , a babával minden okè , várjuk már nagyon :).

Szóval ne aggódj nem lesz gond :)

2018. nov. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!