Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Párommal menstruációm kezedete után 12. napon szexeltünk. Gumival védekeztünk, ő elment és húzott új gumit. Péniszét áttörölte de nem valami alaposan majd úgy került fel rá az új gumi. Most elkezdett engem paráztatni hogy ő nagyon fél és most már én se vagyok nyugodt. Tegnap kellett volna megjönnie (előtte volt néhány menstruáció előtti tünetem, a mellfájás, de most már nem fáj). Ma kis barnás folyadék jött ki de nem volt azon kívül semmi.

2018. nov. 21. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem a logikátokat tehát elment a gumiba, leszedte megtörölte majd új gumit húzott és azzal is csináltátok. Mi itt a probléma? Hány éves vagy?
2018. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
86%

Ezt én sem igazán értem. Fejtsd ki bővebben.

A barnás folyás gyakori menstruáció előtt.

Egyébként meg lehet kapni drogériákban tesztet..egyet csinálj és egyből kiderül.

2018. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Elélvezett a pasi, és félnek hogy rajta maradt a péniszén a sperma ami rákerülhetett a második óvszer külsejére. Szerintem érthető.

Az esély kicsi, de szerintem nem teljesen elhanyagolható.

2018. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Nekünk is hasonló szitu volt.

Nem lett gond, csak a parázástól késett 2 napot.

A barnafolyás nekem mindig a mensimet jelentette. Rá 1-2 napra megjött.

2018. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem unjátok még?
2018. nov. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!