Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszttel figyelt...

Ovulációs teszttel figyelt ciklusok esetén mennyi idő alatt sikerült teherbe esnetek?

Figyelt kérdés
Azok válasza érdekelne, akik figyelték a ciklust, hogy be tudják lőni a peteérés idejét, teherbeesés segítése céljából. Meddig tartott, mire sikerült a baba?
2018. nov. 23. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekel. Ez a masodik honap, h tesztelek. Az elso nem jott be, be elegge kihasznaltuk a napokat:)
2018. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az első hònapban sikerült
2018. nov. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 honap.
2018. nov. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fél éve és mèg semmi !
2018. nov. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14 hónap. Pedig mindig volt egyértelmű pozi ovutesztem. Nálunk nem volt elég, hogy belőttük.
2018. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elso gyerek az elso honapban sikerult, mikor nem ovuteszteltem


Masodik gyerek, az elso ovutesztes honapban jott ossze, pedig nem volt egyertelmu pozi a tesztem

2018. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én jövő hónapban kezdem használni a Facelle tesztet.Csak még azt nem tudom melyik nap kell elkezdeni mert nem pontosan jön meg.28 és 33.nap között szokot.Egyébként 9 hónapja próbálkozunk.Ti mióta vagytok rajta?
2018. nov. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!