Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Corax LH ovulácios teszt? Jo...

Corax LH ovulácios teszt? Jo ez? Hogyan használjam? "26-27 napos ciklusok.

Figyelt kérdés
A 9-10 napon szoktam megfigyelni a tojásfehérje szerü folyást.Akkor az már az ovulácio jele?Már azon a napon teszteljek?hogyan értelmezzem a tesztet?Ha pozitiv akkor rá pár napja lesz az ovulácio vagy már aznap van?A nap melyik szakaszában teszteljek?Segitsetek!Köszi
2008. dec. 4. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez a rózsaszín dobozos igaz?Nekem bejött, egyértelműen mutatta a pozitívat.Szerintem ha a 9. naptól tesztelsz, akkor jó eséllyel elcsíped az 5db-bal:-)Én egy nap kipróbáltam, hogy reggel fél8kor teszteltem, az már majdnem pozitív volt, egy kicsit még halványabb volt a teszt vonal, de délután fél 2kor már jóval erősebb lett a teszt a controlnál.És nekem másnap esett le a hőm, akkor volt a tüszőrepedés, és harmadnap már fel is ugrott.

Szóval nálam így működött:-)

2008. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen a rozsaszin dobozos
2008. dec. 4. 11:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát nem akkor van az ovulácio amikor pozitivat mutat hanem utánna valo nap?
2008. dec. 4. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam másnap volt, igen, de a dobozra az van írva, hogy pozitív után 24-48 óra között változhat.De jó ha már a pozitív napon is, és az első negatív napon is együtt vagytok:-)
2008. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. dec. 4. 11:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen:-)
2008. dec. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!